Wpis z mikrobloga

Co wy gadacie?
Arek zachowuje sie jak zwykly pantofel byle nie powiedziec wiecej. Jak mozna nie dac oddechu druviej osobie i bez orzerwy na kims wiesiec? Jestes z kims pare dni, malo znasz ta osobe a nie dasz chwili spokoju. Robi z siebie ofiarę i w ogole jej i sobie wolnosci nie daje. Jak ktos jest w normalnym zdrowym zwiazku to zrozumie to na pewno. Ja potrzebuje oddexhu, wychodze z kumplami, moka różowa potrzebuje wychodzi z jej laskami. Chcemy to sie spotykamy rqzem w tyk samym towarzystwie. Zyj i daj zyc innym, niech sobie uswiadomi to Arek, wtedy bedzie vzlowiekiem do rany przyłóż
#loveisland
  • 9
  • Odpowiedz
@Priya: jak ktos Ci mowi ze potrzebuje duzo przestrzeni a Tobie zalezy, to zostawiasz i zachowujesz sie jak facet z jajami. A nie wykorzystujesz kazda wolna chwile by sie dokleic. Mial xzas by sie orzekonac czy ona podejdzie do niego. Nie chcial, sam #!$%@?. Lubie go, ale zachowal siej al pusia
  • Odpowiedz
@Priya: masz swoj punkt widzenia, ja mam swoj. Zaden argument lub obserwacja nie zmieni ani Twojego ani mojego. Wiec nie widze sensu dalszej konwersacji. A szczegolnie widac po kilku odcinkach jak ktos reaguje na kontakt drugiego.
  • Odpowiedz