Wpis z mikrobloga

@MrBeast: Iphone<Android już wolałbym kupić Samsunga Z Flip albo Folda 3. Bardziej innowacyjne, a nie tylko marketingowe pier****nie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MxS89: Zależy co kto woli, mi nie zależy na posiadaniu wszystkiego co nowe, nie tasuję się do ilości Hz na ekranie.
Mi pasuje ios i wiem że do Androida nie będę chciał wrócić jeśli finanse pozwolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrBeast: a gdzie jest napisane, że xiaomi może robić tylko low-endowe telefony? Możesz kupić folda od xiaomi za 8k, ale możesz kupić też redmi 9 za 500zl. Co wolisz
Są jednym z pięciu największych producentów telefonów na świecie.
  • Odpowiedz
@Norskee: Ale nikt nie zabrania im sprzedawania telefonów highend po 5k, tylko od wczoraj widzę mnóstwo memów i narzekań że iphone kosztuje 1000$/5000zł. Teraz każdy top telefon kosztuje 5k+
  • Odpowiedz
@MrBeast: moze wlasnie chodzi im o to ze po prostu iphone kosztuje 8 klockow jak za 8 klockow mozesz kupic zabawke dla technologicznych entuzjastow ze skladanym ekranem

A iphone to po prostu iphone, troche lepszy niz poprzedni, ale bez zadnych rewolucji
  • Odpowiedz
@MrBeast: Wiesz dlaczego ludzie się śmieją z tego? Bo android to rzesza telefonów dla każdego coś dobrego, to nie są te czasy gdzie kupowało się nawet średniaka i zaczynał mulic po odpakowaniu. Android ma bardzo szeroką ofertę i nie ma podjazdu jeżeli chodzi o funkcjonalność, innowacyjność czy stosunek cena/jakość. Apple już od lat nie zrobiło niczego co popchnęło branże w nieznane. Lecą na swoim ekosystemie i przywiązaniu klientów do marki.
  • Odpowiedz
Apple już od lat nie zrobiło niczego co popchnęło branże w nieznane.


@MxS89: były memy z usuniętym jackiem, były memy z usuniętą ładowarką z pudełek :D A co się potem działo?
  • Odpowiedz
@MrBeast: No tak ale nie wszyscy producenci używający androida nie dodawaj ładowarki albo nie mają jacka. Samsung często zrzyna od Apple ale jeżeli innowacją według firmy z Copertino jest zarabianie większych pieniędzy na swoich klientach no to niezłe mają zdanie o swoich wyznawcach. To tylko pokazuje jak branża smartfonów zmienia się na niekorzyść klienta i jak klienci lubią być dymani przez czołowych producentów. Dlatego chińskie marki powoli zdobywają rynek i
  • Odpowiedz
@MxS89: po prostu hipokryzja fanów androida, jak Apple usuwało to memy, a jak Android usunął to "i tak nikt tego nie używał, mam 10 ładowarek w domu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrBeast: Ale wiesz że Android to nie jest jedno urządzenie i jeden producent? W Androidzie nie wychodzi Tom Cook i nie układa swoich pięknych słów, a po nich rzesza marketingowców układających dobrze brzmiące slangi, Pokazując dokładnie to samo co rok temu. Stąd ten śmiech, bo te konferencje są dokładnie takie same od kilku lat. Android ma więcej niż jedną rodzinę urządzeń. Oczywiście są producenci, którzy wiodą prym ale w przeciwieństwie
  • Odpowiedz
@MrBeast: @MxS89: mnie to smieszy wszystko XD wojenki na tagu konsolowym, wojenki na tagu komorkowym XD juz nie raz tu pisalem, kupilem iphone 12 jakos 1.5 miesiaca temu, kazdy tak sie spuszcza nad tym jaki to iphone jest super (od zawsze bylem przeciwnikiem apple), jak z kolegami gadalismy o telefonach to oni zawsze mieli argument ze nigdy nie uzywalem, wiec naszla mnie mysl, jak juz chcialem wymienic telefon
  • Odpowiedz
@MxS89: Bolaki patrzą na cyferki i w głowach im się nie mieści, że ktoś ma prawo kupić coś w ich mniemaniu gorszego za kwotę wyższą niż ich miesięczna wypłata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko dlatego się śmieją - żeby zaleczyć kompleksy.
  • Odpowiedz
@kermirz: od kilku lat używam ipada, używałem iphona w czasach świetności 4s czy 5 i wtedy faktycznie w porównaniu z andkiem działał lepiej ale z drugiej strony od tylu lat nic się nie zmieniło i iOS ciągle jest upośledzony, szlag mnie czasami trafia z tym jak się posługuje plikami na ipadzie.
  • Odpowiedz
@kermirz
Reszte pominę, ale ten ostatni akapit 100% racji.
Apple marketingowo to jest król i oni wyznaczają granicę na co producent telefonów może sobie pozwolić. Inni gracze widząc, że im uchodzi płazem robią to samo.
Cena, notch, brak jacka, brak ladowarki
  • Odpowiedz