Wpis z mikrobloga

Wardega... I love you man. Mocny film, masz charakter i jaja. I nie bales sie ostro odpowiedziec Frizowi, ktoremu wiekszosc lize dupsko. Tak myslalem, ze z Lays to byla skoordynowana akcja, tak wiec dolaczam do discorda, mimo, ze nie przepadam za ta apka ale dla Watahy bede xd
Doprawdy zalosne jest, ze Friz zarzuca Wardedzie brak honoru skoro to oni go nie maja #!$%@? wszystko ze stanow i na tym zbudowali cala swoja kariere ale kradziez czyjes wlasnosci intelektualnej to juz jest grube przegiecie i tolerancja na tym sie konczy. Na reklamowaniu scamow rowniez. Chociaz sam z zadnej reklamy nigdy nie skorzystalem to wiem, ze sa ludzie na to podatni i latwo ulegaja manipulacji marketingowej i zdrowie tez ich #!$%@? obchodzi i sa skoncentrowani tylko na wygladzie lub nasladowaniu jak to dzieci mowia "idoli" buahaha..
No coz, pomysl ze skordynowanymi akcjami zajebisty. Jedyny sposob by sie bronic przed tymi #!$%@? reklamami.
Friz doprowadzil Wersow do kompleksow i serii operacji/zabiegow i innych modyfikacji wygladu.
Wersow jest specyficznie inteligentna i to idealne okreslenie jej ale tez jej zlodziejka i niezla oszustka i manipulantka, a rozmowa z pracownikiem tylko to potwierdzila. Laska chce jak najbardziej podobna skradziona sowe bo taka ma na plecach?! iiiihahaha kon by sie usmial. Czy ona jest doszczetnie #!$%@?..? Ja doceniam jej starania co do filmow nie ujmuje jej tego, lubie je ogladac ale jak tylko wracam do tych akcji z logo, zdjeciami, scamami to mi sie rzygac chce jak o tym mysle. Jest to obrzydliwe zachowanie i oceniam ja na bezdennie glupia dziewczyne jeszcze bez wlasnego zdania w stosunku do chlopa. Troche przypomina dmuchana lale i chyba tak tez jest traktowana przez Friza... w Japoni popularne jest nabywanie lalek łudzaco przypominajacych ludzi i Japonczycy trz potrafia sie w nich zakochac czy poslubic, takze rozne dziwne rzeczy sie dzieja na swiecie.

#wardega #friz #wataha
  • 18
  • Odpowiedz
@corryand: czemu Weronika nie mogła prywatnie porozmawiać z Wardega a musial to robic Karol? zeby jeszcze czegos nie powiedziala? przykro mi ale ma 24 lata (jakos tak) i chyba umie za siebie odpowiadac szczegolnie ze sprawa dotyczy tylko jej (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@gigasuper: Werobika wie, ze ciagle gada glupoty i ma swiadomosc tego, ze jest glupia co powtarzala juz wieloktotnie dlatego nie robi prawie wgl liveów ani nie udziela wywiadow bo by sie pograzyla doszczetnie. Ona ma mental swojej mlodszej siostry. Musi za nia jej chlopak sie wypowiadac, ktory i tak zreszta decyduje o kazdym jej kroku.
  • Odpowiedz
  • 8
@corryand Ja #!$%@?ę, ile Wy macie lat że nie tylko oglądacie jakichś debili na YT, ale jeszcze uważacie za zasadne, żeby od tym rozprawiać? xD
12?
  • Odpowiedz
@Iudex: ile ty masz lat, ze masz czas na wlazenie na tagi i komentowanie spraw, ktore Cie nie interesuja i o ktorych nie masz pojecia? 12? Nie masz zadnych zajec w zyciu?
  • Odpowiedz
  • 1
@corryand Jest w gorących, samo wyłazi. I całkiem szczerze się zastanawiam na co patrzę - na jakieś zabawy dla nastolatków czy o co tutaj chodzi. Sukcesywnie czarnolistuje takie tematy, ale wypok działa jak działa.
@ProfesorNauk Ale co sprawia, że to jest w ogóle interesujące?
  • Odpowiedz
Influencerzy łamią prawo i żerują na widowni, (głównie na dzieciach) a wy spłycacie te sprawy do przedszkola xD jeżeli nie przeszkadza wam że bezkarnie jebią wszystkich w dupę, to wy jesteście właśnie na poziomie 12 latka


@MultiKonto6969: Ależ fikoł xD
Naprawdę, to jest to czym się tu wszyscy teraz przejmują? Bo mi to wygląda na wojenkę gówniarzy, nikt nie ma wcale na myśli dobra dzieci, nikogo nie obchodzi łamanie prawa (poszło
  • Odpowiedz
@ludex No najwyraźniej to jest właśnie to czym aktualnie przejmuje się internet. Nie wiem jak tak wielka firme jak ekipa możesz sprowadzić do "wojenki gówniarzy" xD i tak Wardęge obchodzi łamanie prawa i bardzo dobrze widać po jego wypowiedziach, że go to #!$%@?,. Ma zamiar coś z tym zrobić, samo to, że zabezpieczył dowody przeciwko wersow u notariusza pokazuje że ma zamiar działać, a przynajmniej mam taką nadzieję.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak tak wielka firme jak ekipa możesz sprowadzić do "wojenki gówniarzy" xD


@MultiKonto6969: No nie wiem, może dlatego że to wcale nie jest wielka firma i siedzą tam jacyś gówniarze? xD I wszystko opiera się o influencerską popularność wykreowaną właśnie na takich tematach? Gwarantuję Ci, że za 10 lat nikt nie będzie o nich pamiętał. Zapisz tę datę, wróć za 10 lat.
  • Odpowiedz
@Iudex gówniarze czy nie, nie można im zabrać tego że są wielką firmą i koszą w #!$%@? hajsu. Bardzo dobrze że ktoś podjął temat i wytyka im takie błędy. Może się nauczą, że nie są ponad prawem. Za 10 lat może i nikt nie będzie już o nich gadał, ale co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
@MultiKonto6969:

gówniarze czy nie, nie można im zabrać tego że są wielką firmą i koszą w #!$%@? hajsu.


Pokaż Pan ebitę chociaż.

Bardzo dobrze że ktoś podjął temat i wytyka im takie błędy. Może się nauczą, że nie są ponad prawem


Wolałbym, żeby podjęcie tematy oznaczało wyeliminowanie tego typu debili z życia publicznego, depopularyzację, a nie podbijanie ich popularności.

Za 10 lat może i nikt nie będzie już o nich gadał,
  • Odpowiedz