Wpis z mikrobloga

Czołem!

Jako, że od długiego już czasu marzę o kupnie IPada, postanowiłem wreszcie spełnić to marzenie, zwłaszcza, że dzięki statusowi studenta mogę sobie sprawić takowy sprzęt nieco taniej, a dodatkowo zgarnąć AirPods za darmochę.
Moje wątpliwości dotyczą weryfikacji. Chciałbym kupić sprzęt na stronie Apple (chyba że znacie lepsze alternatywy), ale nigdzie nie widzę informacji, jakie dokumenty mam wysłać i gdzie, a skoro to zniżka dla sektora edukacji, czyli studentów i wykładowców/nauczycieli, to wydaje mi się, że będzie potrzebna jakaś weryfikacja z pomocą domumentów. Czy ktoś zamawiał już może sprzęt Apple w ten sposób I przy takiej promocji oraz mógłby rozwiać moje wątpliwości? Z góry dzięki.

#ipad #apple #pytanie #tablet #tablety #ios
  • 18
@Myhell: zazwyczaj w ogóle nie weryfikują. A w regulaminie jest z tego co pamiętam, że mogą się zwrócić do Ciebie z prośbą o przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego uprawnienia.
@Myhell: zamawiasz, płacisz, odbierasz. Rzadko kiedy ktoś o cokolwiek prosi. Ja zamawiałem iPada Pro + Airpodsy Pro na FV. Dopiero po wysłaniu zamówienia poprosili o przesłanie skanu legitymacji i tylko dlatego że dzwoniłem na infolinie żeby mi FV wystawli
@Myhell: czasem jest weryfikowane, normalnie kupujesz w sklepie edu i spora szansa, że przejdzie jak zwykły zakup bez żadnych legitek ani nic. Więc nawet bez statusu studenta można potem próbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pekak: ale te oferty u resellerów są śmieszne w porównaniu do strony Apple’a. 6% na iPada, bez słuchawek.