Wpis z mikrobloga

Myślicie, że sony jeszcze wróci do serii Infamous? Czy taki ruch miałby jakikolwiek sens, biorąc pod uwagę to, że w produkcji już teraz znajdują się nowy Spider-man i Wolverine? Mielibyście ochotę w takie coś jeszcze zagrać?
#ps5 #ps4
  • 18
@Piechara: Oby nie, ostatnio czesc byla bardzo ladnym graficznie sredniakiem, z pustym swiatem i nieciekawymi postaciami. Moim zdaniem nie ma za bardzo czego kontynuowac, a zamiast rebootu, ktorym w sumie ostatnia czesc byla, to wolalbym jakies IP od Marvela lub DC.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanieBoczek: teraz spojrzałem. Przyznaję, że śledzisz nowinki w temacie i uświadomiłeś mi, że temat może nie jest martwy w 100%, ale poważnie w to wierzysz? Myślę, że większa szansa na to była, gdyby GoT nie okazał się tak ogromnym sukcesem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanieBoczek: hehe, też dla second son kupilem i w sumie to tam wtedy za wiele innych tytułów przemawiających za PS4 nie było. Swoją drogą grając w Spider-Mana miałem bardzo duże skojarzenia z infamous
@Piechara: "puszka spreju panie dzieju", myślałem, że większego cringu niż w watch dogs 2 i 3 to nie spotkam. Ograłem to ostatnio bo "ps hits" ale jak dla mnie to idealny tytuł do gej passa( ͡° ͜ʖ ͡°) sorry, taki mój wysryw z rana( ͡° ͜ʖ ͡°)