Wpis z mikrobloga

Aha, czyli przed pojechaniem tam trzeba w urzędzie mapy geodezyjne sprawdzać, tak? Znakowi ufać nie mozna?

Sory, czepiać TVP można się o milion rzeczy ale tu akurat mają racje.
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski też zatrzymał bym się dopiero jak bym zobaczył tabliczkę że dalej nie można, więc skoro jest to zrobione w taki sposób to na każdej drodze w miejscu gdzie zaczyna się np. dana wieś powinny być tabliczki
  • Odpowiedz
@enzojabol w czym mają rację?


@stam: jak znak był 250m dalej to ja im sie nie dziwię, przecież nie będą z mapami geodezyjnymi chodzić żeby się upewnić czy oby na pewno jakiś znak jest w dobrym miejscu postawiony.

Zresztą ten GamBit tylko rzucił puste słowa bez żadnych dowodów bardziej wierzę kurskiemu niż jakiemuś randomowemu typowi z Twittera który rzuca jakieś oskarżenia bez dowodów

  • Odpowiedz
@Sonic233_ @enzojabol czy wy zdajecie sobie sprawę, że ludzie kiedy są w pracy ma #!$%@? obowiązek znać przepisy? I co dentysta jak miał ci wyrwać ósmy ząb, ale wyrwał siódmy bo trzeciego nie miałeś, też powie, że nie jego wina bo mu nie powiedziałeś, że zęba nie ma? Albo pracownik na budowie jebnie kamieniem na chodnik i też będzie mówił, że nie było tabliczki, żeby nie rzucać na chodnik? Jak #!$%@? dziennikarz
  • Odpowiedz
@uriel_ck to nie strefa wojny tylko stan wyjątkowy, patrz...np. ja jestem z terenów objętych ASF i na każdej drodze do czerwonej strefy jest tabliczka informująca, więc i tu możny było to zrobić, a porównanie z dentystą totalnie z dupy, jak na równi stawiasz studia medyczne i dziennikarstwo, i nie jestem zwolennikiem pisu czy widzem TVP, ale to serio wina ludzi którzy tak #!$%@? to oznakowali, też mam sobie postawić ogrodzenie 20m od
  • Odpowiedz
@Sonic233_ nie jestem zwolennikiem pisu czy widzem TVP, ale to serio wina ludzi którzy tak #!$%@? to oznakowali, też mam sobie postawić ogrodzenie 20m od granicy działki, i spinać się do ludzi którzy są przed ogrodzeniem?

Człowieku, nie interesuje mnie czyim zwolennikiem jesteś, a czyim nie jesteś. Normalna akcja, że jak jest jakiś teren wyjęty spod prawa wolnego przemieszczania się to to człowiek bez potrzeby nie jedzie nawet w okolice tego terenu.
  • Odpowiedz
@Sonic233_ porównałeś właśnie promieniowanie do kilkudziesięciu uchodźców na granicy? I ćwiczeń wojskowych w sąsiednim kraju?

No ja #!$%@?, przecież nie można być takim głupim, pewnie jesteś troll. Stwierdziłem tylko, że pracownicy, a w szczególności specjaliści znają się na tym co robią i jak mają nowe miejsce pracy to starają się dowiedzieć jak najwięcej o tym miejscu. Serio brak mi słów, że muszę komuś to tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Ale oni znają przepisy. Ta tabliczka to nie jest jakieś byle gowno markerem namalowane tylko tablica urzędowa informująca o granicy strefy objętej stanem wyjątkowym. I się do niej stosują, stoją grzecznie przed nią. To ze ktoś tę tablice w złym miejscu ustawił to czyja to wina? Reportera?

A to porównanie z rzucaniem kamieniem to błagam cię xD przepisu zakazującego srania do paczkomatu też nie ma, i co? XD #pdk

Powtórzę
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@enzojabol Dlaczego tylko politruki z TVPiS się tam znaleźli? Bo mają w dupie przepisy, które powinni znać. Nie sprawdzisz sobie w biurze w Warszawie jak są postawione tabliczki z info ostrefie zamknietej, ale sprawdzisz sobie w rozporządzeniu, jakie strefy są zamknięte i dokąd możesz maksymalnie dojechać. Jakby to zrobili i tych zamknietych stref przestrzegali, to by ich tam nie było, gdzie im zrobiono zdjęcie.
  • Odpowiedz