Wpis z mikrobloga

Twórcy doty nie dość że splagiatowali lola to jeszcze mają potężny kompleks wobec gry od Riot games bo jak inaczej wytłumaczyć że nie chcą wprowadzić najprostszych rozwiązań które ma każda normalna gra online ale nie ma jej w docie bo przypadkiem jest w lolu
#dota2
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pmub: mordo serio daj ten profil albo dotabuffa to cie wyciągnę z trencha bo nie mogę tego czytać xd
  • Odpowiedz
@pmub: ale wiesz, że DotA to Defense of the Ancients, czyli mod do W3, a riot zatrudnił przy tworzeniu LoLa Steve Feaka aka. Guinsoo, stąd też nazwa tego przedmiotu w grze, który był twórcą Doty. Chociaż skoro sam nawiązałeś do postaci z W3 pewnie wiesz, wiec zarzutka 2/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz
@SGTIHALIT: Ale wiesz ze na podstawie moda do warcraft który wykorzystuje modele z danej gry w tym przypadku z warcraft 3, nie można sobie potem stworzyć własnej gry z blizniaczymi postaciami bo to plagiat?

No i też potwierdzasz że lol jest oryginalny bo tworzył go twórca doty z warcraft, a dota to czysty plagiat.
  • Odpowiedz
@pmub: Dołączę się do tej zarzutki
Dota: chad Roshan
Lol: Noshar

@niegramwwowa: szczerze to w sumie też widzę to za jakąś zaletę. Nieraz widziałem, jak wychodziło się zwycięsko z przegranej gry. Wszystko rozbija się o liczbę toksycznych ludzi.
  • Odpowiedz
@E-Seven:

Nieraz widziałem, jak wychodziło się zwycięsko z przegranej gry.

Tez widziałem kilka takich gier ale w większości to jest męczarnia i pewna przegrana. Jeszcze jakby wprowadzili opcje że można być afk po powiedzmy 20 minucie w turbo i 30 w normalnej grze, ale gdzie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsze jest to że podobno w grach turniejowych jak wpisze się na czacie gg to można poddać
  • Odpowiedz