Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Głupia sprawa. Wkręciłem się w zbieranie elektrośmieci. Do tego stopnia że znam wszystkie punkty takich odpadów w okolicy, co kilka dni robię po nich kurs i patrzę co jest ciekawego. W niektórych znam ludzi którzy pilnują albo są właścicielami i zostawiają mi co lepsze rzeczy za jakąś opłatę, w innych zbieram to co nie zdążyło być zabrane za płot.

Głównie znoszę do domu telewizory i komputery, naprawiam to i sprzedaję. Próbowałem szukać jakiś grup tematycznych, ale wydaje mi się że w mojej okolicy to co najwyżej z bezdomnymi mogę pogadać o znaleziskach.

Jak myślicie to w miarę normalne hobby czy trochę zwariowałem?

#zlomowisko #elektrosmieci #hobby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6138cf349693e7000a2f2ca5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Super sprawa. Co do pogadania to jest masa grup na fb np. Znaleziska ze śmietniska - ponad 22tys ludzi. Jak jesteś w temacie to zainteresuj się skupami złomu. Można czasem graty sa grube tysiące wyszarpać. Też są grupki na fb, kanały na yt. Wołaj jakbyś chciał nazwy grup czy kanałów. Ogólnie to nawet na wykopie byś miał zainteresowanie. Jak coś to zakładaj tag i wołaj.
OP: @lukoil: Komputery obecnie sprzedaje bez problemu, telewizory głównie rozdaje po rodzinie. Z tym że trochę się na tym znam więc wiem czego nie brać, nie znoszę sprzętu z którego wiem że nic nie będzie.

@plusujemny: W samym poznaniu nie próbowałem niczego szukać, bardziej wioski w okolicach trasy na wągrowiec który zresztą też omijam. Mam wrażenie że najwięcej sprawnego sprzętu wyrzucają ludzie ze wsi i małych miasteczek.

@MadIen: