Wpis z mikrobloga

@ZlyPanRoman: Wyjaśnij proszę dlaczego? To nie jest stare BMW uprzykrzające wieczory i noce głośnym lupaniem tuby basowej a uzupełnienie niskich tonów i umilanie dnia pracy w podróży.

@Krzemol: O widzę produkt basser. Dedykowany do mx czy uniwersalna? Jak jest przymocowana? U mnie na wcisk na ciasno weszło, subwoofer jest do góry nogami i skos w obudowie dopasował się do skosu w grodzi
@michal_gol: Dedykowany... Do VW T5 xD. Do MX-5 jest "Miatabox" ale cena trochę odklejona - 150 dolców + wysyłka to imo przesada.
https://miatabox.com/product/footwell-subwoofer-na-nb/
Na razie odpuściłem temat suba ale tak jak na tym zdjęciu fajnie wchodziło na ścisk. Do bagażnika też się elegancko mieści na płasko więc jeśli już się na to zdecyduję to chyba po prostu zakończę przewody jakąś złączką, wyprowadzę gdzieś obok i w nogach i w bagażniku i
@Krzemol: A jaki piecyk masz? Bo mam coś idealnego do Japończyków- maleństwo 650w rms w klasie D, miałem go w EP2 i nie było problemów prądowych.
Teraz zobaczyłem naklejkę na obudowie. Mój sub można odpiąć w minutę i wrzucić na pakę.