Wpis z mikrobloga

Czy u Was też wykop na telefonie działa tak, że przeglądanie tego to katorga? Mam Mixa 2s (snap 845 6gb ramu) i używając chrome co chwile sie zacina, a próba rozwinięcia np. 50 komentarzy to lepiej tego nie robić. Nie pomagają żadne reinstalacje, czyszczenie cache itp. A znowu nie chce zmieniać przeglądarki bo nie chce stracić synchronizacji :/
#xiaomi #mix2s #chrome #android
  • 13
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dzakub63: jeżeli nie korzystasz z synchronizacji zmień przeglądarkę. Przykładowo Kiwi Browser lub Samsung Browser. Ewentualnie przeglądaj ten portal ze śmiesznymi obrazkami w Otwarty Wykop Mobilny.

Na przeglądarce Samsunga stronka Wykopu dobrze działa - nie mam problemu z wczytywaniem komentarzy czy przycięciami.
  • Odpowiedz
@dzakub63: chrome to najwieksze gowno mobilne. Ja teraz uzywam opery bo tez mialem takie cyrki. Nawet telefon zmienilem z huawei na cos innego, a to sie okazalo, ze chrom to kupa
  • Odpowiedz
@dzakub63: Przeglądasz wykop za pomocą przeglądarki a nie aplikacji? Można wiedzieć czemu? Aplikacja jest zdecydowanie szybsza i przyjemniejsza w obsłudze. W szczególności nie ta oficjalna, tylko zrobione przez społeczność.
  • Odpowiedz
@dzakub63: ja korzystam z "Wykop Mobilny". Jedynie problemy ma czasem z filmikami/gifami na mikroblogu. Oficjalna aplikacja ma reklamy, co dla mnie jest dyskwalifikujące.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chrome to najwieksze gowno mobilne. Ja teraz uzywam opery bo tez mialem takie cyrki. Nawet telefon zmienilem z huawei na cos innego, a to sie okazalo, ze chrom to kupa


@Lakier88: no to teraz masz Chrome, który inaczej wygląda, ma zmienione menu i udaje, że blokuje reklamy... No i jeszcze wciska chiński vpn i ma skrót do strony z krypto walutami. Ty to jesteś pr0 h4xx0r.
(
  • Odpowiedz