Wpis z mikrobloga

Pytacie się fanowie dlaczego tyle łapek w dół mimo, że premiera ala dissu Melina dopiero o 17. Odpowiem wam, zespół ds. cyber-węszenia PZH włamał się na komputer figuranta i teraz rozsyła tego ala dissa do oddziałów AFT w całej Polsce.
Wszyscy są zgodni, że nie ma podjazdu i podbicia do wczorajszego "Sztosu Ekipy".
Ponadto zaznaczają, że Melin jest jedyną osobą która się nie uczy na własnych błędach, ponieważ:
- W kawałku nie ma żadnych rymów.
- Cały czas się powtarza w kółko "tego typu".
- Brak przekazu, samo wyzywanie.
- Bit jest za głośno jak zawsze, nie słychać dobrze faflunienia.
#bonzo
  • 3
  • Odpowiedz
@plazut: Wybitny Bonzologu. Ja bym jeszcze dodał, że bardzo często można uświadczyć w twórczości Mateusza Kupca słowa „Jadę po całości”. Według Mojej opinii w tłumaczeniu na nasz język to znaczy „Wchodzę cały do śmietnika”. Czy nie uważasz, że ta teoria ma sens?
  • Odpowiedz
„Jadę po całości”


@TheJokerVL: Wchodzenie do kontenerów może być przyczyną tego:
- że jedzie (śmierdzi) po całości, od skarpetek po czopkę
- dlatego jedzie po całości (pasażerów) tramwajem, tzn ostatnim kursem sam bez innych.
- A jeżeli chodzi o wyzywanie to jedzie po całości, w tym najbardziej siebie i swoją rodzinę - proste logiczne myślenie.
  • Odpowiedz
@plazut: Myślę drogi Bonzologu, że za tą teorię możesz dumnie nosić miano dr.hab #!$%@?. To już jest na prawdę wysokie odznaczenie. Ja niestety zatrzymałem się na mianie dr. #!$%@?.

Gratuluje i życzę dalszych osiągnięć!
  • Odpowiedz