Wpis z mikrobloga

To fajna dyskusja @Kantar

Serio napisz to jak człowiek a nie jak jakiś bot który wybudza się raz na miesiąc żeby napisać coś pochwalnego o Chinach i cisnąć USA xD

Wyobraź sobie mistrzu, że niektórzy niecodziennie korzystają z komputera nie mówiąc o samym zaglądaniu na wykop, ale do tego chyba trzeba mieć inne zajęcia niż wirtualny entertainment przed ekranem... Pozdro
#chiny
  • 7
  • Odpowiedz
@Girl_Debord: Ogólnie tak jak czytam o Chinach to często przewija się o marksizmie, ale nie miałem jeszcze okazji kompleksowo zgłębić tematu. Dziś coś poczytam i wieczorem postaram Ci się odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Dante27 no kolega mirek to akurat sprytnie miga się od dyskusji "ty jesteś bot i nie dyskutuję, blok i nara".
Zresztą podlinkowałem dwa te same newsy jeden od CNN drugi od CGNT. Chociaż*, wątpię że Twoja wielka głowa sobie z tym poradzi, ale przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Nawet Ci odpisuje z rana, żeby znowu jakiś mózg nie pomyślał, że jak nie robię dzień w dzień rundki 10kilometrów skrolem po wykopie to
  • Odpowiedz
@Wertin: ale o czym ty chcesz dyskutowac, ze rzad chin jest super pro obywatelski? Ze nie maja takich planow?
Przeciez wprowadzaja (poczatkowo) znizki na m.in
komunikacje miejska czy inne benefity dla "praworzadnych" obywateli stosujac kryteria oceny.
Jesli uwazasz ze to ma byc jedynie marchewka, bez kija, to jestes wyjatkowo naiwny.
No chyba ze twoje CNN i reszta klamala wtedy, to nie wiem, moze sie myle.

Co podlinkowales nie czytalem, nie mialem
  • Odpowiedz
@Dante27: myślę, że najlepiej zostawić to bez komentarza ;)

sory, siedzialem na kiblu i spieszylem sie do roboty odpisujac ci


ekscytujące stary, a gdzie robisz stróżujesz kaufland?
  • Odpowiedz
myślę, że najlepiej zostawić to bez komentarza ;)


@Wertin: tez tak uwazam, peany pochwalne dla komuszej partii juz wyglosiles dzisiaj?
Tos podyskutowal, w sumie nie sprawdzalem wczesniej, ale mirki mieli racje ze jestes zwyklym trolikiem ktorego aktywnosc ogranicza sie do chwalenia komunistow z chin xD Szkoda nawet czas marnowac na ciebie

ekscytujące stary, a gdzie robisz stróżujesz kaufland?


@Wertin: szerokie masz horyzonty, w sumie nie dziwie sie, nie spodziewalem sie
  • Odpowiedz