Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
Czasem zastanawiam się, co w głowie mają Brazylijczycy.

Daniel Correa - brazylijski pomocnik, rocznik 94. Zaczynał kopać piłkę w Cruzeiro Belo Horizonte, w 2013 zmienił klub na Botafogo - tam w 14 meczach zdobył 5 bramek. Przykuł uwagę São Paulo, ale po zaliczeniu 9 występów nie przebił się na dobre do pierwszego składu i był rzucany po wypożyczeniach - do Coritiby, Ponte Preta i w końcu São Bento.

To właśnie jako piłkarz tej ostatniej drużyny 27 pazdziernika 2018 wybrał się na imprezę z okazji osiemnastki córki swojego mordercy. Na niej - według wersji zdarzeń zabójcy, Edisona Brittes - próbował zgwałcić jego żonę. #!$%@? biznesmen wsadził piłkarza do bagażnika swojego samochodu, a w czasie jazdy - jak twierdzi - zobaczył zdjęcia które go całkowicie wytrąciły z równowagi.

Tortury, a na koniec podcięcie gardła - taki był smutny koniec kariery 24-latka. Cięcia były tak głębokie, że prawie pozbawiły go głowy. Wikipedia nazywa to w fachowy sposób - zabójstwo w afekcie o podtekście honorowym.

Zdaniem prokuratury Daniel nie próbował zgwałcić żony Edisona, a jedynie zrobił sobie zdjęcia o podtekście erotycznym - ot tak, żeby się popisać przed kumplami. Zajebiście się zabawił.

#pilkanozna
f....._ - Czasem zastanawiam się, co w głowie mają Brazylijczycy.

Daniel Correa - br...

źródło: comment_1630486660Muh20xkSI27zXOmNlGhl1T.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@fxd_: Trzeba być #!$%@? żeby zabić człowieka za taką głupotę. Klaps w dziąsło czy coś, ale #!$%@? tortury i obcięcie głowy?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@MZ23: cholera, zapomniałem o najważniejszym - obcięli mu jeszcze jajca.

Wogóle ponoć taki był pierwotny plan - żeby tylko obciąć jajca, ale pana biznesmena poniosło.
  • Odpowiedz
@spaduwa_mam_robote: Gdzieś czytałem, że właśnie dzieci osób z różnych ras są najbardziej agresywne. Tj dzieci z mieszanych związków (biały-czarny), są znacznie bardziej agresywne, niż dzieci zarówno samych białych jak i samych czarnych, dlatego w Brazylii taka przemoc, bo tam najwięcej "mieszańców", mimo że jakby spojrzeć na PKB na osobę, to jest w cholerę biedniejszych państw czy to w Afryce czy Azji, czy nawet kilka w Europie.
  • Odpowiedz