Wpis z mikrobloga

@cma_w_czapce: Czasami nachodzą mnie myśli, że gdyby nie internet nie wiedziałbym o tych wszystkich rzeczach, które już niestety wiem np istnienie tych fetyszów i podobnych no ale too late xD żyje się dalej xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Nitro_Express: kiedyś próbowałem wytłumaczyć koleżance o co chodzi z tym furry. Zaczęło się od tego, że był jakiś program u Drzyzgi czy gdzieś i ona twierdziła, że to jakaś ustawka, bo nie ma takich ludzi. Ja jej mówię, że znam typa który tam wystąpił, bo kiedyś chodziłem z nim do szkoły i wystalkowaliśmy go w necie ze znajomymi, znajdując tam rzeczy którym ludzie nie daliby wiary ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@jandiabeldrugi: moja dobra znajoma wystepowala jak to mowisz "u Drzyzgi" i "Rozmowy w Toku" to show ze scenariuszem, fejkowym. Pochodzimy z tej samej malej miejscowosci i po emisji wylalo sie na nia wiadro hejtu ze jest #!$%@? to musiala cierpliwie kazdemu z osoba tlumaczyc ze te rozmowy to ustawki dla uciechy gawiedzi xDD XXI wiek a wioskowi w szoku ze jak to przeciez mowio ze prawda xDD
  • Odpowiedz
żyje się dalej xD


@Opportunist: dokładnie, spójrz na to z tej strony - wiesz o pewnie większości wszelakich dziwactw na tym świecie dzięki Internetowi a jednak żyjesz z tym na luzie dalej i świat nie upadł - może jest jednak dla nas jeszcze jakaś nadzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smallboobslover: 90% futrzaków to młodzi (nastolatkowie i dwudziestolatkowie) geje z depresją i w większości brakiem normalnych odruchów socjalnych, takiej osoby nie można wrzucić do normalnej grupy, bo będą dramaty. xd mam wrażenie że raczej chodzi o ucieczkę od rzeczywistości i nie jest to żaden "wilk alfa", za każdym razem jak przechodzi mi jakiś futrzak pod nosem to jest wylew pseudo słodkości "OwO UwU słodziutki kocyś chlebeczek pszytul mnie OwO". fuj (
  • Odpowiedz