Wpis z mikrobloga

Jak kryptowaluty, które nie są bitcoinem wpłynęły na wasze życie? Jakie rozwiązania wam dały? Co dzięki nim zyskaliście? W jaki sposób usprawniły wam życie? Nie piszę o kwestiach spekulacyjno-zyskowych tylko o funkcjach, które oferują i z których korzystacie. Nie odsyłajcie mnie tylko do whitepaperów i nie piszcie o potencjale danej kryptowaluty tylko o waszych konkretach, które działają dzisiaj i macie wy dzięki nim wartość dodaną.

#kryptowaluty #bitcoin #technologia #pytanie
  • 32
@bitcoincoiner: BNB. Płace za wszystko kartą Binance. Mam spory cashback o którym przeciętny nocoiner może pomarzyć powierzając swoje szekle bankom.
A Samo BNB ma jeszcze kilka innych unikalnych zastosowań.
@bitcoincoiner: Samą kartą płacę w EUR (bo tak zarabiam), więc nie musisz nic zgłaszać do US.
Przewalutowanie praktycznie 1:1 z bankiem centralnym. Zwykle jeden cent na korzyść Binance, a niech mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bitcoincoiner: Nie, do spekulacji służą mi inne krypto od BTC, eth przez jakieś Ady aż do dnuta który ma 400 Holderów. Bnb służy do tego co napisałem wyżej.
@Korges: nie mam zamiaru nic zgłaszać. Czyli zarabiasz w euro, wymieniasz na BNB, a następnie płacisz kartą, która ci przewolutowuje BNB na euro? Czy czegoś nie rozumiem? Bo zarabiasz w euro i piszesz, że płacisz w kryptowalutach. Jaki to ma sens?
@inXe: Napisałeś, że po to by kupować inne szity. Czyli BNB nie jest celem samym w sobie, a tylko drogą do zakupu szitów. A szity słuzą ci jak sam przed chwilą napisałeś "do spekulacji", więc BNB pośrednio też.
@bitcoincoiner: Zarabiam w EUR, na binance przelewam EUR, na karte przelewam EUR (możesz ofc płacić krypto, np BUSD, albo normalnymi krypto, chyba z 10 ich jest). Sam cashback dostajesz po 48h w BNB.
@bitcoincoiner Ja mówię xD gdy proponuje znajomym że akurat ja mogę zapłacić w restauracji bo wymagają wspólny rachunek, albo siostrze gdy kupuje sobie jakieś sukienki przez dziwne portale, opłacam wspólne wakacje, elektronika, czy nawet codzienne zakupy, a na koniec miesiąca okazuje się że dostałem 150EUR cashback'u z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)