Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy da się w wordpressie jakoś włączyć zakorzenianie komentarzy bez limitu? W opcjach można ustawić do 10, ale to chyba za mało na dłuższą metę, bo powinno się móc w długich dyskusjach bez końca zwracać do innych użytkowników. Drugie pytanie to czy może mi ktoś podesłać linka do jakiegoś artykułu o tym jak zrobić w komentarzach taką funkcję, jak na wypoku, że pokazuje na początku komentarza do kogo się on odnosi np. @goonsquad: coś tam... Chyba, że lepiej użyć jakiegoś plugina gotowego? #wordpress #cms #webdesign #webdev #php
  • 6
  • Odpowiedz
PS W dodatku nie mogę znaleźć jak sprawić żeby komentarze "dzieci" nie miały coraz większego lewego marginesu. Chciałbym zrobić tak jak na wypoku żeby każdy komentarz "dziecko" był tak samo przesunięty w prawo względem komentarza głównego. Każde nowe "dziecko" dostaje klasę "children" dlatego marginesy robią się coraz większe:(
  • Odpowiedz
@GoonSquad: jesteś tego pewien? Że to są odpowiedzi na komentarz root? A nie podkomentarze?

Możesz skorzystać z outsorcingu komentarzy (Disqus, Facebook api), może tam jest to lepiej napisane.
  • Odpowiedz
@Windmark: tak, czy siak i tak każdy kolejny zagnieżdżony komentarz wcina się coraz bardziej:( facebook api nie chcę używać, bo chcę żeby komentowali tylko zalogowani użytkownicy
  • Odpowiedz