Wpis z mikrobloga

@niejestemjutuberem: Mocno promowane na yt są te zegarki wiec nie wiem jak ze "sponsoringiem", ten wygląda fajnie, reszta już nie tak kolorowo. Szafirowe szkiełko, stal nierdzewna i automat od seiko. Za 300 zł trudno coś takiego dostać.
  • Odpowiedz
@Rudix: i właśnie o to mi chodzi. Kupno droższego zegarka mnie nie kręci, chodzę codziennie w chinolach po kilkadziesiąt złotych, ponieważ nie czuję potrzeby "wystatusowania" się zegarkiem. Jest to dla mnie zbędny wydatek (mam taki za kilka stów i nie lubię za bardzo w nim chodzić, nie chciałbym powtórzyć błędu. Te pagani są takimi słodkimi podróbami markowych oryginałów, że aż kusi mnie, żeby spróbować jeden kupić.
  • Odpowiedz
@Rudix: Najlepszy numer, że na swojej stronie piszą, że ten zegarek ma 38 mm średnicy, a gościu w filmiku na jutubie mierzy i wychodzi 40 xD Do tego zrypane zapięcie w bransolecie i tak się kończy kupowanie chińskich homarów. Jest lepiej z nimi, ale ciągle nie ten poziom.
  • Odpowiedz
@CptSpaulding: Pełna zgoda. Zegarki Pagani są ładne, tanie, nieźle wyposażone i dobrze zrobione (ale te do filmików promocyjnych :P). Kontrola jakości im kuleje, potrafią mieć różną wagę, trochę inną wielkość, defekty, artefakty na tarczy etc. Dla pewności kupić ze 3 sztuki i wybrać najlepszą, bo duża szansa, że każda będzie trochę inna ;)
  • Odpowiedz