Wpis z mikrobloga

@galileon: @Lolek1011: @Opportunist: jedyne co wiem na ten temat to jakiś czas temu (około miesiąca, może mniej), Krzysio został zapytany o to na insta. Powiedział, że pieniądze ze zbiórki nie zostały wypłacone, a Baśka czeka aż Sebastian przedstawi rachunki za leczenie i dopiero wtedy zostaną mu przekazane. Jeśli nie nastąpi to w jakimś tam terminie przekażą całą kwotę na pomoc komuś innemu. Nie wiem czy był jakiś ciąg dalszy
@DailyPunch: a wiem taaaak Krzysio odpowiadal na to pytanie z wielkich fochem czemu on ma sie z tego tlumaczyc ( w sumie racja ale przeciez chyba nie nagrywal tego story pod przymusem). Ogolnie dziwna sprawa ze przez taki okres czasu nie przedstawil rachunkow a przeciez chyba musial po takiej operacji podjac jakas rehabilitacje?
@Lolek1011: nie dokonać wiem jak te zbiórki działają, ale czy ktoś kto wpłacił nie powinien zgłosić, że ze zbiórką jest coś nie tak? Racja, Krzysiek wcale nie musiał tego tematu poruszać, powinien zmusić Baśkę do wyjaśnienia sprawy raz na zawsze
@DailyPunch: Moim zdaniem ani Baśka ani Krzysiek nie powinni tłumaczyć tego dzbana. A to jak ktoś wydaje swoje pieniądze to jego sprawa ¯_(ツ)_/¯ Równie dobrze możesz dać żulowi 2 zł, który mówi, że to na bułkę a kupi jednak piwo i co teraz będziesz się sadził o zwrot 2 zł? XD Tak to ogółem wygląda, Seba to oszust i od początku typa nie lubiłem
@Opportunist: nie o to mi chodziło z tłumaczeniem (absolutnie nie chodzi o tłumaczenie tamtego czuba). Miałem na myśli, że Baśka powinna jasno powiedzieć, co z uzbieranymi pieniędzmi (bo to ona założyła zbiórkę, więc jest z tym bezpośrednio związana). Jakby nie patrzeć ludzie jej zaufali i wpłacali chcąc pomóc. Skoro ta pomoc nie jest ostatecznie potrzebna, może przekazać środki na inny cel.
W moim odczuciu powinno JEJ zależeć na jawności, żeby nikt
@Lolek1011: jak widać ma to głęboko w d**** i ważniejsze jest pokazanie jak wybiera/ przegląda sukienki, albo śmieje się z czerstwych żartów "ASZERA" (czy jaką on tam sobie tą ksywę wymyślił). I niech się cieszy, że póki co żadne pudelki nie drążą tej sprawy bo dobrą opinię łatwo stracić, a odbudować jest już bardzo ciężko
@DailyPunch: ja wciąż nie mogę się nadziwić że ja obserwuje 270 k ludzi jak ona tak bardzo nic ciekawego do powiedzenia nie ma i jedynie co produkuje na tym Ig to życzenia miłego dzionka i wywody o swoim samopoczuciu plus jakieś pokazywanie ciuchow ale szczerze takie raczej mało gustowne stylizacje. Tak jak mówisz niech się cieszy że nikomu nie przyszło do głowy tej sytuacji eskalować
@Lolek1011: juz od jakiegoś czasu nie obserwuję ani jej ani Krzyśka. Coraz rzadziej też do nich zaglądam - niech sobie to "miłego dzionka" wsadzi wiadomo gdzie, a na widok Krzyśka to już mam dosłownie odruch wymiotny. Aż jestem zażenowany, że kiedyś mogłem ich nawet lubić (٥_)