Wpis z mikrobloga

@ZippyTobi: a gadanie, zależy jak kto uzywa telefonu. Ja kupiłem sobie 128 GB, bo robię dużo zdjęć, ale razem z backupem z poprzedniego telefonu (w sumie iphonów uzywam już od jakichś 6 lat) to nadal mam zajęte dopiero 56 GB i raczej nieprędko przebiję te 64. Najwięcej zajmują mi aplikacje, bo mam pościagane dużo gier, w które i tak nie gram.
@pekak: Nie gadanie tylko fakt. Też myślałem, że 128GB starczy a wystarczył jeden wypad gdzie postanowiliśmy zmontować po wszystkim film i pamięć po tygodniu była zapchana. Także jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Ale jednak 64GB to dla użytkowników mało wymagających.
@bodzi_dzwunik: Jak masz zapchaną na max to zdarzają się dziwne crashe w niektórych miejscach np. zdjęcia się wywalają lub nie wyświetlają. Dodatkowo masa wkurzających powiadomień o braku pamięci itp. No i jest zauważalne spowolnienie ale wtedy miałem niecały 1GB wolnego.
@bodzi_dzwunik: Nie mam pomiarów ale ja spowolnień nie odczułem. Działa prawdopodobnie tak samo jak przy wyzerowanym w dniu zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjęcia zresztą i tak przerzucaja mi się po iCloud. Ale wiadomo ja jeszcze 25% wolnego mam.