Wpis z mikrobloga

OLX zablokował wypłatę pieniędzy ze względu na weryfikację. Trzeba przesłać zdjęcia dowodu, jednak po ich załadowaniu nie dzieje się nic. Od prawie 48h czekam na odpowiedź od nich, zostały wysłane 3 maile, ZERO odpowiedzi!!!
Jest ktoś w stanie pomóc?

#olx
  • 13
@kowal258: czytaj tag, ja im w koncu wyslalem i #!$%@?, nie aktywowali konta ktore juz ladne kilkanascie przesylek wyslalo i nie bylo przypalu, kotno nie moze akceptowac wysylek i kasy mi za jedna nie wyslali. Walcie sie na ryj OLX.
@kowal258: Sprzedałem książki za 16 zł, chcą zdjęcia obu stron dowodu lub paszportu. Bez komentarza, biorąc pod uwagę to, że jeśli coś będzie nie tak z przesyłką czy w ogóle nie dojdzie do kupującego, otrzymuje on pełny zwrot ¯\_(ツ)_/¯
@kowal258 z tydzień już, ponoć wysłałem niska jakość co jest kłamstwem. Co oni są z policji że chcą dokumenty? Byłem pod wrażeniem tej usługi a tu taki zonk


@marsjanin2012: No do tej pory dla sprzedającego było super, bo z chwilą otwarcia paczkomatu miałeś przelew na konto. Teraz będzie fala wyłudzeń pod pretekstem niezgodności z opisem.