Wpis z mikrobloga

za 1000zl gapcio zadzwoni do ciebie 2 razy w miesiacu,

1000 zł miesięcznie
To już więcej niż wsparcie! Dzięki Twojej hojności kanał będzie dalej działał i się rozwijał!
Przygotowałem dla Ciebie wyjątkową opcję jaką jest udział w grupie wyłącznie dla Patronów na FB.
Komentuj, pisz ,pytaj - tutaj zawsze Ci odpowiem. Ponadto będę publikował tu zdjęcia, które tylko Patroni zobaczą.
Raz w miesiącu otrzymasz upominek prosto z Kambodży.
Ponadto osobiście podziękuję Ci w każdym pierwszym i ostatnim odcinku filmu w miesiącu.
Pod każdym filmem na youtube w opisie, zostawię podziękowanie pisemne.
Dodatkowo zadzwonię do Ciebie przez (messenger/skype) 2 razy w miesiącu.

#raportzpanstwasrodka
#popaswgownie
  • 7
  • Odpowiedz
@imdb: Najdziwniejsze jest to, że on ma już prawie takie wsparcie jak łysy.
Z drugiej strony łysy ma bardzo małe wsparcie i ma tam napisane jakieś kompletne bzdury więc nie ma się co dziwić, że nowi frajerzy nie dołączają.
Misza ma 7000 zł miesięcznie, nie wiem za co bo nigdy nie widziałem ani jednego odcinka tego co on tworzy.
  • Odpowiedz
@imdb: dobrze ze skonczyl na tym ze bedzie dzwonil bo juz sie balem czytac dalej co ten Gapcio moze zrobic temu patronowi za tego tysiaca. To taka zenada i upodlenie za kase ze nie nie ogarniam jak kiedys Gapa mowil ze wyjechal z PL do Kambodzy spelniac marzen a teraz za byle ochlap robi siebie durnia w sieci. I jeszcze bedzie dzwonil. No to juz cringe level pro.
  • Odpowiedz