Wpis z mikrobloga

Fifa 14 to mega porażka, moje analogi są chyba japońskie, bo 5 na 10 podań kierowane są w inna stronę.

Dobrze, że w piątek z lekkim sumieniem wymienię tę (nie na moje nerwy) grę na... BEYOND: Dwie Dusze!

Demo dało mi kopa, toż to będzie lepsze niż genialny Heavy Rain. W zasadzie ciężko powiedzieć czy to gra, czy interaktywny film, ale zapewne będzie małym arcydziełem. Postać Jodie to strzał w dziesiątkę, a Aiden gwarantuje trochę więcej zabawy aniżeli w HR.

Pytanie czy B:TS skopie dupę TLOU? Bo ja wciąż nie mogę otrząsnąć się po świetnej fabule Joela i Elli ;)

#ps3 #mirkoligaps3 (ciekawe jak z trofeami ;P)

Na koniec tylko współczucia dla Xposiadaczy, tak mało fajnych ekskluziwów na tę konsolę (jest coś poza GoWem?)
  • 12
  • Odpowiedz
@FapinoTrololo: To ja jak grałem w HR byłem zaskoczony, że nawet mamie się podobało, a ona gier to nienawidzi :P (jedyna jaką oglądała)

@mahitaji_anarudi: Chciałbym Gearsy 3 i 4 na PC, bo ich już nie zdążyłem przejść (3 razy miałem rroda i podziękowałem). Chociaż za 300 zł może warto kupić konsole i znowu wcielić się w Marcusa fenixa

@Zioman: Mnie absolutnie nie, bo takich gier jak na lekarstwo. Tylko
  • Odpowiedz
liniowością dema


@Zioman: ale przecież w tym demie prawie nic nie było. :D

Jedynie mogłeś Aidenem wybrać czy trochę poznęcać się nad naukowcami, identycznie działał HR prócz wyborów fabularnych..

  • Odpowiedz
@Zioman: @mahitaji_anarudi: Jeżeli dostaję dobrą grę to liniowość mi jakoś nie przeszkadza. Mimo wszystko demo było nastawione na to by pokazać z czym to się je, a ja lubię jeść takie coś. Do mnie trafiają, biorę za 230 zł (a raczej Fifa 14 plus dopłata) i gram. Pewnie sprzedam szybko, żeby na wartości nie traciło, ale kiedyś chętnie wrócę o ile czas pozwoli (w TLOU też bym zagrał ponownie, ale
  • Odpowiedz