Wpis z mikrobloga

Małe streszczenie, bo możliwe, że nie będzie zapisany live;
1. Krzychu prawdopodobnie się wkurzył i się pokłócili/ zrobił out.
2. Adam zaproponował stekowi wyjazd dzisiaj na starą dzielnice, ale stek odmówił bo jego skoki w bok nie interesują i on kutangi na loterii nie wygrał.
Czyli wiadomo co tam się działo, epicentrum prostytucji.
3. Adam czytał wymyślone komentarze, które obrażały Steka a nikt ich nie napisał.
4. "Bo ty jesteś chiński żyd" - stek do Adama.

Jak macie więcej to piszcie.

#raportzpanstwasrodka
  • 18
@MordechajGajusz: Że niby Krzychu na szkoleniu. Steku niewiele sprzedaje i dużą część mięsa odbiera z powrotem, a żeby się nie zmarnowało to robi sobie z tego jajecznice. Kanapki nie schodzą, ale podobno w excelu nadal świeci się na zielono. Włożył 5k dolarów, zwróciło mu się jak na razie 2k. Jak tak dalej będzie to będzie odrabiał to kilka lat.

Machaj pesymistycznie o sukcesie pizzerii w przeciwieństwo (podobno) do Krzycha. Prezes bez
@denerwujesie: Dziękuję za streszczenie. Na jakim to szkoleniu jest Krzychu? Dlaczego jeszcze nie w samolocie? Było coś więcej o obecnej sytuacji Krzycha, zawija się powoli? Czytam te wpisy po kolei, ale chyba mało co wiadomo po tym live, oprócz tego że Mach i Stek obaj nawaleni. Nie żal mi AM, to zły człowiek.
@Babcia_krzyzowa: Nie wiem jakie jednodniowe, spontaniczne szkolenia odbywają się w niedzielę ;-D Krzycha jest coraz mniej i coraz rzadziej pojawia się na filmach.
Łysy wczoraj wparował ze swoją wódczaną "ekipą" do zalanego lokalu, pierdyknęli kilka kielonów, dziewczyny powymiatały trochę wody i pojechali sobie dalej chlać do chińczyka. Kanadyjczyk pewnie został sam na miejscu w kałuży swoich przemyśleń. Szkoda gościa.

Nawet drewnianych mebli nie poprzestawiali. To podobno jeden z pierwszych takich "deszczyków"
@denerwujesie: Koszmar. Ja uparcie twierdzę, że to dzielnica wcale nie dla bogaczy, a typowo sypialniana, typowa noclegownia, jakich w Chinach jest od zarąbania. Dzielnice noclegownie- w sieci sporo artykułów o tym. Cała zalana betonem, to i woda nie ma gdzie wsiąkać, tam nawet te liche drzewka oblane dookoła betonem. Trochę zresztą jak u nas , główne place w miastach to betonowe patelnie i dwa klomby-też z betonu. A Krzycha szkoda, oczywiście,
@aelfwine: Michała z Naku cenię i lubię, i nie życzę mu tego nieszczęścia w postaci pana Machaja, który gdzie się nie pojawi, tam wszystko obraca w pył i zgliszcza. Ale może tak być, że przylepi się do Michała, żal by było patrzeć jak uśmierca kolejne przedsięwzięcie. mam nadzieję, że Michał ma swój rozum i wie co robić:)