Wpis z mikrobloga

myslicie że sytuacja w której jedno z rodziców umiera, a osierocił dziecko/dzieci, zostaje gdzieś odnotowywana?
Kilka tygodni temu w #darkweb trafiłam na forum gdzie jakiś Polak przechwalał się że rucha swoją córkę od czasu gdy ta skończyła 9 lat - zaczął po śmierci żony, myślę że musiała być mniej lub bardziej niespodziewana - właśnie jak jakiś wypadek czy choroba
Od tego czasu minęły 4

Czy jeśli zgłosiłabym gdzieś to ze screenami, to czy policja lub ktokolwiek mógłby się tym jakoś logicznie zająć, czy kogoś by to obeszło czy lepiej w ogóle nawet nie ma co tego zgłaszać?
Nie mogę przestać o tym myśleć że gdzieś w naszym kraju jest ta 13 latka i czy ktokolwiek ma możliwość sprawdzania takich rzeczy
#pytanie #afera #policja #tor #onion
  • 14
  • Odpowiedz
@Akatora: no właśnie pomyslalam że podał i tak dosyć sporo informacji, z których można wywnioskować z właśnie chociażby to, że żona zmarła, został samotnym ojcem, podane w miarę konkretne daty
Ktoś mógłby gdzieś coś skojarzyć
  • Odpowiedz
darkwebie

deepwebie


@Szamotowy_Marian: @Akatora: Darknecie. Deep web to ta czesc internetu, ktorej nie widzicie z perspektywy usera, nie jest indeksowana. Przykladowo panel logowania administratora na stronie jakiegos sklepu.

Nie trzeba zagladac na fora dla pedofilow
  • Odpowiedz