Wpis z mikrobloga

Ostatnio znowu sprzedałem... hmm w sumie to zapłaciłem chińczykowi za to żeby mnie mógł łatwiej szpiegować i kupiłem odkurzacz automatyczny. Od dłuższego czasu chodził mi po głowie, ale zawsze mnie powstrzymywała myśl że dużo do odkurzania nie mam, bo w całym mieszkaniu jest ~20m2 takiej wolnej przestrzeni. No ale że pies zaczął mocniej lnieć, a nikomu z domowników nie chciało się codziennie odkurzać, no to sru przy małej pomocy alkoholu kupiłem takiego automatycznego pierdzika nie oczekując zbyt wiele. O ja głupi czemu tyle zwlekałem z kupnem tego, to jest zajebisty life-changer (ʘʘ) Mówi się że takie odkurzacze nie odkurzają tak dobrze jak tradycyjne, ale to tylko w połowie prawda, bo wiadomo że jeśli mu się nie pomoże to nie wjedzie wszędzie, ale za to przejedzie każdy wolny centymetr, a człowiek jak odkurza to wiadomo że posprząta głównie tam gdzie widzi największy brud. Przy takim codziennym odkurzaniu się zdziwiłem, bo mimo że mi się wydawało że podłoga jest czysta to ziarenko piasku do ziarenka, włos do włosa i się robi dość pokaźna kupka śmieci z takich nie widocznych rzeczy w wyniku czego teraz mam czyściej niż jak normalnie się odkurzało xD Już całkiem pomijam oszczędność czasu i wygodę bo to jest oczywiste ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda u mnie w ogóle nie ma dywanów, więc robocik ma mocno ułatwioną robotę i to może zaburzać moje zdanie na temat takich robocików ¯\_(ツ)_/¯
#arknights #provence #randomanimeshit #anime
Hajak - Ostatnio znowu sprzedałem... hmm w sumie to zapłaciłem chińczykowi za to żeby...

źródło: comment_1629456515snbga230OKfSmw53101eT5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@BlackReven: Chyba zmienię mu harmonogram żeby sprzątał tylko jak jestem w domu ( _) U mnie kable to jedna z niewielu rzeczy które są uporządkowane, więc ten problem odpada. Chociaż chyba później mu z ciekawości rzucę jakiś na zjedzenie, bo jestem ciekaw jak się zachowa xD No i mój popierdziela jak terenówka, z uporem maniaka wpierdziela się na podstawki stojaka na ubrania oraz wentylatora i jeszcze nie
  • Odpowiedz
Mówi się że takie odkurzacze nie odkurzają tak dobrze jak tradycyjne, ale to tylko w połowie prawda, bo wiadomo że jeśli mu się nie pomoże to nie wjedzie wszędzie, ale za to przejedzie każdy wolny centymetr, a człowiek jak odkurza to wiadomo że posprząta głównie tam gdzie widzi największy brud.


@Hajak: też jakiś czas temu zainwestowałem w taki odkurzacz (Viomi V3) i od razu miałem takie wrażenie. Mimo wszystko, robotę
  • Odpowiedz
@rzulw: no dokładnie raz na parę dni można ruszyć tyłek i odkurzyć ręcznie jakieś trudniejsze miejsca. Co do porządku na podłodze to też fakt, ale dzięki temu że nie jest zagracona to sprawia też wrażenie większego porządku w całym pomieszczeniu więc w sumie na plus ʕʔ
  • Odpowiedz