Wpis z mikrobloga

@mysliborzanka567: No tak, ale jakoś mi to nie pasi, wiem jak wygląda prowadzenie takiej firmy, kiedy niby miałby czas na takie rzeczy jeśli on tak mocno był i jest zafiksowany na celu, na robocie, na działaniu w budowlance. Do tego trzeba czasu, dodatkowo Kawa to rodzina Eli - przecież by mu za przeproszeniem łeb ukręcił gdyby jej coś takiego Łukasz odwalił. Nie wiem, może nie mam racji bo naprawdę polubiłem tego
@Dawidg22: nie uwierzę że taki #shadowbaniec zrobi coś społecznie, zwłaszcza po tym oszustwie co odwalił. Ktoś kto ma zachwiane normy moralne, nagle pokaże jaki to wielki społecznik? Moim zdaniem oglądalność na YT zaczyna siadać więc i kasy coraz mniej to trzeba o sobie przypomnieć. Skoro ma taki kryzys wizerunkowy na jaki sobie sumiennie zapracował to musi coś społecznie zrobić, najlepiej przy blasku fleszy. Wtedy lemingi zapomną i znowu pokochają...i kasa popłynie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mysliborzanka567: również nie wierzę w te historie , Łukasz zbyt często mówił o Stokrotce że to dzięki niej wyszedł z bagna i to jej wszystko zawdzięcza. Dodatkowo to kuzynka Kawy. Musiałby by być jakieś dowody żeby w to uwierzyć.
Co do Tinderow czy Badoo to mając zdjęcie z neta to 3minuty roboty.