Wpis z mikrobloga

@astri @PlatinumSilver @berman moim zdaniem to wkrętka z tą @mysliborzanka567. Pewnie mitoman ma ubaw po pachy jak nas wkręca i wymyśla coraz to nowe historie. To się kupy nie trzyma. Ta cała @mysliborzanka567 niby gdzieś w hurtowni pracuje i zna z widzenia Łukasza, tak przynajmniej twierdziła w jednym z postów. Natomiast to co tutaj przedstawia to dość szczegółowa wiedza. Zbyt szczegółowa żeby osoba postronna ją znała. Popatrz na to z innej
@mwojtak: no to ma sens co piszesz ale jednak to co ona pisze jest intrygujące a foty w skarpetach to ja będąc Mitomanem w życiu bym nie pokazał na portalu randkowym szczególnie jak on dość długo twarzy nie pokazywał bo się wstydził a tutaj profile na portalach, poza tym fotę z lustra skądś ktoś musiał mieć więc albo to on albo rzeczywiście miał profile na randkach
moim zdaniem to wkrętka z tą @mysliborzanka567.


@mwojtak: Też uważam, że to wkrętka, ale nie mitomana. Jak już sobie dywagujemy, to stawiam, że myśliborzanka to albo Stokrotka, albo jakaś jej koleżanka. W każdym razie ktoś, kto BYŁ blisko z guru, bo np. wie o rozstaniu z Elą, o mieszkaniu dla niej, ma jego wieśniackie zdjęcie w skarpetach, itd. Profile na portalach randkowych uważam za fikcyjne, bo np. tego na Badoo
@mysliborzanka567: tak założenie badoo czy tindera to nie jest zajęcie na dwie godziny tylko kilka kliknięć, to zajmuje max 10 minut aby pokazać, że ktoś tam miał profil

dawkujesz tutaj prawdę bardzo ostrożnie, mieszkasz w Myśliborzu czy masz na co dzień bezpośrednią styczność z Łukaszkiem, podpadł Ci czymś czy tylko nie podoba Ci się jak traktuje kobiety?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mwojtak: może to wkrętka albo i nie, ale akurat to że postronne osoby z Myśliborza mogą mieć o nim jakieś szczegółowe informacje to akurat nie problem, on tam lokalnie pewnie jest "gwiazdeczka" i po aferze z losowaniem cała okolica o nim trąbi i krążą plotki. Tym bardziej na różnych składach budowlanych.
@mwojtak: Stokrotka nie odeszła,tylko Łukasz miał kogoś na boku,a potem zwyczajnie jedna drugiej powiedziała i jebło. Stokrotka została z kotami na lodzie,a ta druga laska po jakimś czasie odeszła od Łukasza do innego i się zaczęły tindery i inne badziewia. Co ja mam ci udowadniać, że mam cycki i istnieje? To nie jest żadna tajemna wiedza w Myśliborzu.
@mysliborzanka567: Obejrzałem wszystkie odcinki Łukasza i powiem szczerze - na tyle na ile go poznałem to nie ma opcji aby Łukasz miał inną babę na boku. Nie ma takiej opcji. No chyba, że Kawa, ale to byłaby już zupełnie inna historia :) Żaden normalny facet nie wkłada tyle wysiłku i kasy w chatę i wygodę swojej kobiety po to aby ją puścić bokiem. Kupy się to nie trzyma.
Żaden normalny facet nie wkłada tyle wysiłku i kasy w chatę i wygodę swojej kobiety po to aby ją puścić bokiem. Kupy się to nie trzyma.


@kaisyrk79: Nie taka wielka ta jego kupka $ była. Panta Rhei. Masz jedno to chcesz drugiego. Zachłanność ludzka nie ma przecież granic, taka nasza natura.

Najpierw zbiórka na łapówę dla Zwykłego Kowalskiego, żeby wszystko na jutubie zdementował - przede wszystkim, że losowanie z "trójkami" sam
@kaisyrk79: Ja znam Łukasza osobiście, to że miał super pomysł na kanał i do dzisiaj chwali się tym ile to kasy widzowie mu przelali i to, że zbudował dom nie gwarantuje jego dozgonnej wierności. Jest tak samo uczciwy w miłości jak i w biznesie,ale podobno szykuje teraz spoleczny projekt więc może coś nagra