Wpis z mikrobloga

Kurła człowiek chciał sobie kupić tego Radeona 6600 XT ale kuźwa już nie ma, albo jak jest to za 3k. Już mnie nigdy nie spotka tanie granie. Mógłbym dać 2k za kartę ale kurła za nową a nie kurde za najuboższą wersję RTX 2060 od inno3d z głośnym chłodzeniem.
TO WSZYSTKO PRZEZ TYCH KOPACZY KRYPTOWALUT. ZŁAPALI BY KURŁA ZA ŁOPATĘ TO BY ZOBACZYLI CO TO PRAWDZIWA ROBOTA #!$%@?. ZEPSULIŚCIE MI ŻYCIE I ODEBRALIŚCIE MŁODOŚĆ

#komputery #kryptowaluty #kartygraficzne
  • 16
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: Co ty przez ostatni rok leżałeś pod kamieniem czy co? Najlepiej zwalić winę na krypto zupełnie przeoczając co się działo na Świecie.
Jakbyś dalej nie wiedział to Ci wytłumaczę:
- przychodzi wirus, spokojnie to tylko grypa nic nie zamykamy
- nagle szpitale pękają w szwach o matko, o #!$%@? zamykamy w #!$%@? cały Glob
- ale gospodarka!!!
- drukujemy hajs w miliardach damy ludziom żeby siedzieli w domach
- sprzęt
  • Odpowiedz
@Extreme996: Nie mam aż tak złego sentymentu do kart pominingowych. Profesjonalni minerzy przeprowadzają undervolting i underclocking, plus podnoszą obroty wentylatora. Jeśli karta była poprawnie użytkowana, to w najgorszym razie wiatraki są do wymiany
  • Odpowiedz
@Amebcio: VRAM dostaje mocne OC, jest obciażony cały czas operacjami ładowania i kasowania i się najpewniej smaży przeważnie w kartach pominingowych padają najczęściej VRAM albo wentylatory właśnie poza tym sam fakt, że GPU działa 24/7 też raczej nie jest dobre karty graficzne przeznaczone dla konsumentów to jest jest sprzęt dostosowany do pracy 24/7 jak np. sprzęt do serwerowni. Poza tym naprawdę chcesz dokarmiać pasożyta i zachęcać go do wykupywania nowych kart
  • Odpowiedz