Wpis z mikrobloga

@d1sconn3cted: no właśnie gdybyś obserwował typa, to byś zauważył, że on tak naprawdę w dupie ma pieniądze. To tylko cyferki/papierki. Jemu raczej zależy bardziej, by było o nim głośno, żeby coś po sobie zostawić na tym świecie. Dopiero później kasa, której i tak do grobu nie zabierzesz. Zresztą zapytaj się go sam: @rafalzaorski

Co jak co, ale pokazujesz swoim komentarzem swoją ignorancję. Z cyklu "nie znam się, ale się wypowiem" (
no właśnie gdybyś obserwował typa, to byś zauważył, że on tak naprawdę w dupie ma pieniądze.


@Zapaczony: bez jaj, chłop który robi runy na 500k czy tam 1mln nie obchodzą go pieniądze? pls. każdego obchodzą bardziej lub mniej, a jak nie jego to obchodzą inwestorów tego projektu żyjesz w idealistycznym świecie czy coś? xD
@d1sconn3cted: oczywiście, że ludzie, którzy kupowali tokeny, robili to często w celach spekulacyjnych xD Sam tak zrobiłem, ale co to ma wszystko w ogóle do samej idei projektu? xD

Wpis jest o projekcie, a ty wyskakujesz tutaj z Zaorskim xD
Wpis jest o projekcie, a ty wyskakujesz tutaj z Zaorskim xD


@Zapaczony: no tak bo live nie prowadzi do kanału zaorskiego, który prowadzi tą transmisje oraz nie jest założycielem projektu. No #!$%@? jestem że jakimś cudem tam wepchnąłem zaorskiego XDD