Wpis z mikrobloga

#fifa14 #fifawg

Dziś powoli kończą się zapisy do ligi FVPA.pl

Gracze bez klubu mogą bez problemu znaleźć zespół do wspólnej zabawy tworząc swój temat na forum, lub wchodząc na serwer teamspeak3 ( v254.svoice.pl ) — jest kanał dla poszukujących klubu. Wystarczy wejść i zlatują się hieny od rekrutacji.

Moim zdaniem rozgrywki wirtualnych gwiazd to najfajniejszy tryb gry i często marginalizowany przez to, że wymaga minimum organizacji. Ja zawsze spoglądałem na piłkę nożną jako grę zespołową i tryb WG to dla mnie jedyny prawilny sposób, aby czerpać jakąś satysfakcję i przyjemność z gry.

Na razie są 4 ligi #pc po średnio 10zespołów na ligę (docelowo ~12 zespołów na ligę). W przeciągu roku (do FIFA15) rozegrane zostaną 3 sezony + mistrzostwa międzynarodowe i puchary wakacyjne.

Jest również liga na #ps3 i po wydaniu konsoli może też ruszy #ps4, ale to zależy od umiejętności ogarniania się konsolowców. #xbox360 teoretycznie można zorganizować, ale małe zaangażowanie (może niewielka liczba osób z legalną konsolą i opłaconym live goldem?) nie pozwalało dotychczas na zmianę w tej kwestii.

Nie wiem jak to jest z wykopowym zespołem, chyba trzeba mieć co najmniej 10 graczy (optymalnie ~16) żeby myśleć poważnie o grze w klubach, a na wykopie chyba tylu się nie znajdzie.

PS #fut to gówno, tylko #wg!
  • 4
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Trzeba się zorganizować z tym wykopowym klubem i zagrać razem parę towarzyskich, bo na razie to coś słabo nam idzie.

Na wykopie raczej ciężko będzie zebrać tylu graczy, bo nie każdy lubi bawić się w kluby, większość woli UT.

Ale można próbować, może coś wyjdzie.
  • Odpowiedz