Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darjahn: #!$%@?, już nie kupuje. Kupiłem 1 za 90 zł a pograłem max 15h po czym skończył się content. Zmarnowany hajs... HA TFU!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darjahn: Dla mnie nie, u mnie uczciwa cena za grę to tyle ile za nią zapłaciłem. 1 zł = 1h gry im więcej godzin przegrałem tym gra lepsza. Patrz np. BF1 za którego dałem 15 zł a mam nabite ponad 100.

Mnie właśnie te wysokie poziomy trudności odrzuciły bo nie lubię masochistycznych gier gdzie musisz wyuczyć się ruchów 1:1 aby przejść dany etap. A tam tak jest na najwyższych poziomach. (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darjahn: Chodzę, ale jak już wchodzę to spędzam cały dzień na terenie kina, ma się swoje sposoby ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) A tak na serio to, ta zasada tylko tyczy się gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@algus: dziwne, myślenie ale co kto lubi, dla mnie czas rogrywki jest równie istotny co inne kwestie. Nie raz wolę grę która trwa 10h niż rozciągnięte na siłę 30h.

Inna kwestia, że nikt ci nie każe kupować gry na premierę, jak za droga to poczekaj.
@Gigamesh: Nie twierdzę, że nie masz, tylko że to dziwny powód ;) To tak jak kolega wyżej, co uznaje grę za drogą jeśli kosztuje więcej niż 1zł za h rozgrywki :P Gra ma swoje wady, ale mi bardzo spodobał się klimat i soundtrack do tego ciekawe scenariusze, więc z chęcią zagram w kolejną część ()