Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie najnowsze DLC do #rimworld powiedzcie z doświadczenia czy opłaca się grać z Ideology tylko z paroma modami QoL czy od razu pakować 100+ ?
  • 10
  • Odpowiedz
@CralencSeedorf: Gra wytrzymała i 230, pytam bo nie wiem czy warto ogrywać ideology tak samo dla siebie raz. Wystrzeliłem jedną kolonią bez modów jak wyszło Royality i trochę się zawiodłem a tu wydaje się być trochę wiecej zawartości + zmiany w 1.3
  • Odpowiedz
@Greg36: Jeśli chodzi o czysto nową zawartość(typu przedmioty czy struktury) DLC nie dodaje zbyt wiele, nie ma też tak specjalnej mechaniki jaką była psionika w Royalty. Same ideologie po prostu nadają kształt rozgrywce, w jednych miejscach prawami ją usztywniając a w innych oferując nowe możliwości czy stanowiska. Jeśli weźmiesz mało wpływającą na rozgrywkę ideologię to trochę jakbyś grał z samym patchem 1.3. Moim zdaniem lepiej od razu ruszyć z modami,
  • Odpowiedz
@Greg36: Z mojego doświadczenia, ciągle czegoś brakuje jak już grałeś na modach i gra zamienia się w ciągłe dokładanie modów w trakcie grania aż w końcu przestajesz się oszukiwać i ładujesz starą paczkę i jeszcze coś dokładasz xD
  • Odpowiedz