Wpis z mikrobloga

Kobiety są strasznie wyrachowane i sukowate . Koleżanka z pracy z twarzy 5/10, ale strasznie ulana znalazła jakiś czas temu chłopaka. Koleś typu przegryw, dla którego ona jest jego pierwszą dziewczyną. Strasznie w nią wpatrzony, funduje, wypady weekendowe, spa itp. Dziś słyszę, że szuka kogoś nowego( nie zrywając relacji z tamtym) i wymagania wzrost minimum 180 przystojny, szczupły i z wyższym wykształceniem. Sama jest świnia paskudna, a szuka jakiegoś Chada. I pewnie znajdzie... Na szczęście ja już w związku więc to co się dzieje na rynku świń mnie nie obchodzi zbytnio. Ale tak czy siak hatfu na was #przegryw #bialorycerstwo
#tinder #badoo
  • 8
  • Odpowiedz
@Kent_Brith: Teoria małpki i gałęzi zawsze jest aktualna. Dlatego nie bójcie się ruchać i zostawiać kobiet. One bez wstydu zrobiły tak niezliczonym facetom ;), często wiele lat ich okłamując a często też kradnąc im ostatecznie ich majątek.
  • Odpowiedz
Na szczęście ja już w związku więc to co się dzieje na rynku świń mnie nie obchodzi zbytnio.


@Kent_Brith: przy obecnym rynku, trwałość związków to nie jest twarda waluta. Nie rezygnowałbym z obserwowania rynku, bo to się kończy pobudką z rękoma w nocniku.
  • Odpowiedz