Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Jeszcze pracuję nad nowymi wpisami dla Was (równocześnie powstają o pozwoleniu na budowę i bezpośrednim porównaniu cen budowy tego samego domu w technologii szkieletowej i murowanej). Ostatni tydzień miałem jednej bardzo zajęty, więc jeszcze musicie chwilę zaczekać.

Dziś piszę nie tylko z wyjaśnieniem, ale też z małą prywatą, więc jeśli Jesteście uczuleni na marketing to natychmiast przestańcie czytać! Pomyślałem jednak, że może kogoś zainteresować konkurs organizowany przez firmę, w której pracuję. Polega na odpowiedzi na pytanie co (by) Was przekonało ostatecznie do budowy domu szkieletowego, a do wygrania jest zestaw gadżetów firmowych (koszulka, czapeczka z daszkiem i kubek). Odpowiedź wpisujecie w komentarzu pod postem na Facebooku lub Instagramie.

Nie wołam nikogo, bo to nie jest pełnoprawny wpis. I jeśli nie życzycie sobie więcej tego typu informacji to dajcie znać. No i pamiętajcie, że cały czas możecie wysyłać swoje propozycje następnych tematów.

#domyszkieletowe #konkurs #rozdajo
  • 3
@misisk: czasami czytam Twoje wpisy, całkiem fajne ;)

nie czytałam wszystkiego, ale może przydałby się wpis na temat operatu archeologicznego? Warto sprawdzić przed zakupem działki, bo jeśli teren ma opracowanie archeologiczne z jakiegokolwiek powodu, to przy przystępowaniu robót ziemnych musi być na miejscu archeolog i zaglądać do dziury, czy nie matam czegoś co się nada do muzeum. Jeśli coś się znajdzie, to budowa wstrzymana i muszą tam wejść z wykopaliskami. Do
via Android
  • 1
@moll dzięki. Wspominałem o tym co piszesz w poprzednim poście (suplemencie), ale w tym temacie nie jestem wystarczająco obeznany, żeby go rozwinąć
@misisk: jak się nic nie dzieje, to tyle że płacisz za geodetę i kwit od niego na koniec, że niczego się nie dopatrzył, a jak coś wyleci z gleby to z automatu na rok wstrzymane pracę budowlane. Jak im się przeciągnie to i dłużej