Wpis z mikrobloga

chciałbym kupić sobie telefon na raty 0% i teraz zastanawiam się w którym sklepie internetowym najlepiej to zrobić? zapewne najlepiej by było iść do stacjonarki ale tam wiem, że jak nie nabiorę ubezpieczeń, których wartość wyniesie 3/4 telefonu to żadnych rat 0% nie dostanę.
#telefony #raty
  • 9
  • Odpowiedz
@Xeanix: W Czym problem, myślisz że dostaniesz chińczyka zamiast ajfona ? Tam gdzie jest opcją raty zero tamci sprzedawcy są weryfikowani
  • Odpowiedz
@Xeanix: Przy czym uważnie czytaj umowę. Miałam sytuację w której brałam telefon na raty w Wigilię i wszystko było robione na szybcika, żeby potem się okazało że sprzedawczyni bez mojej wiedzy doliczyła mi ubezpieczenie zdrowotne w wysokości 500 pln do telefonu (ʘʘ) a wystarczyło tylko podzielić sumę końcową przez liczbę rat i zobaczyć czy się zgadza. No cóż, człowiek uczy się całe życie, teraz już jestem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zuk55: tak z ciekawości pytanie. A te firmy co mają adres chiński ale wysyłkę z Polski nie wyślą jakiejś wersji refurbished albo wersji na rynek chiński? Bo ja też się boje od nich kupować. A inne "polskie" sklepy na allegro maja np ten telefon drozszy o 200zl...
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: @zuk55: @botellon:

jestem po rozmowie z kumplem, który jeszcze pół roku temu pracował w ME i raty 0% jednak normalnie się dostaję. wszystkie ubezpieczenia itp to totalne bzdury na, których oni zarabiają i finalnie jak nikogo się nie oszuka to się nie zarobi
  • Odpowiedz