Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Supprah: żebyś wiedział. A śmierć z kalachem w ręku to najbardziej chwalebna śmierć, jaką mogę sobie wyobrazić. Instantowy bilet do krainy wiecznych łowów (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
A śmierć z kalachem w ręku to najbardziej chwalebna śmierć, jaką mogę sobie wyobrazić.


@Panczenisci: Czyli zginiesz za interes ludzi, którzy się nie lubią (polityków)

W #!$%@? chwalebna śmierć, no naprawdę. Jeszcze do tego będziesz zabijać inne niczemu winne osoby. Bo tak kazał Ci polityk XDDD

Najbardziej debilna śmierć na świecie, zarezerwowane dla jakiejś patologii, która wybiera rozwiązania siłowe.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Elijahu: chłopie, głupoty pieprzysz, pójdź spytaj tych żołnierzyków co stoją pod schodami w Warszawie ilu ludzi zabili ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
chłopie, głupoty pieprzysz, pójdź spytaj tych żołnierzyków co stoją pod schodami w Warszawie ilu ludzi zabili ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Metall: pod schodami to stoją policjanci
  • Odpowiedz
@Reezu no i co cie to obchodzi jak ktoś chce umrzeć? #!$%@? teczusiu o tolerancji a prujesz się o podstawowy wybór w życiu czyli jak ktoś chce umrzeć. Żyjesz w tym kraju więc masz obowiązek jako obywatel służyć kaczorowi którego wybrała genialna demokracja a raczej rządy debili których jesteś częścią i jak ci nie pasuje to #!$%@? do buszu jak ci podstawowe zasady życia w społeczeństwie nie pasują. Nie popieram żadnych
  • Odpowiedz
@sbcs: @Metall: chłopy, odnoszę się do tego komentarza, ale przeczytanie kilku zdań widać was przerasta

A śmierć z kalachem w ręku to najbardziej chwalebna śmierć, jaką mogę sobie wyobrazić
  • Odpowiedz
prujesz się o podstawowy wybór w życiu czyli jak ktoś chce umrzeć.


@Jacob0237: Wyśmiewam*

Żyjesz w tym kraju więc masz obowiązek jako obywatel służyć
  • Odpowiedz