Wpis z mikrobloga

Hej, trochę przeglądnąłem wykop w poszukiwaniu shishy, ale jeszcze bardziej nie umiem się zdecydować. Chciałbym kupić pełen zestaw, sama shisha do 350zł, cybuch pewnie do 70-80 czy tam 100zł jeśli warto + ewentualne inne akcesoria jeśli np jakaś shisha jest super, ale ma beznadziejny wąż. Wysokość tez bez znaczenia, nawet 60cm mam gdzie trzymać, ale chyba i tak nie ma to wielkiego sensu i te 40-tki są w porządku?
Wstępnie myślałem o tej: https://swiatshishy.pl/shisha/4717-shisha-aladin-mvp-360-shiny-black-44cm.html
ale nie wiem czy nie będzie lepsza jakaś wyższa i nie wiem co do niej dokupić. Mógłby ktoś doradzić?
#shisha
  • 9
  • Odpowiedz
@Dorken: No to tak, aladin mvp360 jest super okej jak na pierwsza fajkę, do tego cybuch standardowy KS Appo, albo Solaris.

Z dodatkowych rzeczy to nakładka fake kaloud i KS ringo (robi robotę, dzięki dodatkowemu dystansowi jest trudniej przegrzać tytoń)

Myślę, ze jako podstawowy set do palenia to będzie okej. Wielkość fajki niewiele wpływa na samą jakość palenia.

Jeżeli chodzi o tytonie to raczej nie ma sensu ładować się w taboo
  • Odpowiedz
@Dorken: Raczej nie, mam kilka fajek i ostatnio robiłem test - słabej jakości cybuch na magnum revolution (cybuch typu entry level dodawany do al-Mani) i al-Mani z cybuchem Olla. Jako, że podzielam zdanie wielu użytkowników shishy, ze jednak cybuch robi 80% roboty, to lepiej paliło się na al-Mani z lepszym cybuchem :) A te kilkanaście centymetrów niewiele zmieni - nawet łatwiej będzie transportować fajkę o mniejszych rozmiarach.

Pamiętaj zawsze o dobrym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dorken: mvp 360 jest petarda. Posiadam w swojej kolekcji mvp 470 i to naprawdę robi robotę. Jak na pierwszą porządną fajkę to chyba najlepszy możliwy wybór. I zgadzam się w 100% z przedmówcą. Dobry cybuch robi robotę. Tutaj mogę polecić obok appo to evil tower, który można kupić za jakieś 70 zł albo i mniej. Nakładka fakt kaloud za tych 30 zł też będzie bardzo przydatna. Nie mniej, warto spróbować też
  • Odpowiedz
@Dorken: Rocket jest troszkę lepszy i da się odczuć wyższy komfort palenia, przede wszystkim lepiej się #!$%@?. Ale czy warto dopłacać trudno powiedzieć - na pewno Mvp 360 jest solidnym wyborem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@optymistycznypesymista hej, generalnie 360 spoko, ze względu na brak akcesoriów to próbowałem rozpalić na szybkorozpalajacych się ale już czuję że więcej to ja się napaliłem siarki i innego gówna niż tytoniu :D czy taka kuchenka elektryczna byłaby ok? https://allegro.pl/oferta/ekh001k-esperanza-kuchenka-elektryczna-etna-10828107968 trochę zgłupiałem bo gość w sklepie miał tylko na butle gazowa, a trochę bez przesady coś takiego trzymać w mieszkaniu :D raz jeszcze dzięki za porady
  • Odpowiedz