Wpis z mikrobloga

@Whizkazzz: pisałam, jako że jest sierpień i jakieś rocznice to można przymknąć oko, bo to że w warszawie było kiedyś powstanie nie znaczy że wstawiając kotwice w randomowych momentach nie będą śmieszni
pisałam, jako że jest sierpień i jakieś rocznice to można przymknąć oko


@blablalbla: przymknąć oko? A co to, używanie tego symbolu ma być jakoś restrykcjonowane, żeby na to "przymykać oko"? Czy istnieje jakiś określony zbiór okoliczności, żeby wiedzieć kiedy używać jakiegoś symbolu, a kiedy nie? Każdy może go używać i kiedy chce i dobrze, bo im więcej osób pamięta co ten symbol reprezentuje tym lepiej. I w mojej opinii śmieszne jest
istnieje jakiś określony zbiór okoliczności, żeby wiedzieć kiedy używać jakiegoś symbolu, a kiedy nie?


@Whizkazzz: tak, upamiętniając jakąś datę, wydarzenie. Dawanie patriotycznych symboli na siłę wszędzie w randomowych sytuacjach dawno stało się bekowe i bardziej niż o patriotyzmie świadczy o byciu patusiarskim pozerem
@blablalbla: ale to nie jest randomowa sytuacja i to nie jest dawanie na siłę, bo oni robią to co roku w danym okresie. A lepszej sytuacji niż mecz, gdzie ogląda go masa ludzi, nie tylko z Polski - nie można sobie wyobrazić. A patrzenie, że komuś się to może wydać zabawne jest w sumie głupie, bo to zniżanie się do poziomu osoby, którą takie rzeczy bawią.