Wpis z mikrobloga

Robię na wielkiej maszynie w robocie która ma wymiary 30m x 5-10 (zalezy w którym miejscu) i ma 3 tygodnie. Efekt jest taki, że oprócz mnie i 1 kolesia co mnie uczy są jeszcze: Mistrz zmiany, 2 kierowników, automatyk, mechanik, 4 niemców, mistrz zmiany z innego zakładu tej firmy, 2 dyrektorów + 2x dziennie wpadaja do tego przyszli kontrahenci + 2 ludzi #!$%@? wie skąd. Przez to nie mogę usiąść nawet na chwile bo przecież trzeba się pokazac...

#praca
  • 21
  • Odpowiedz
@kenik22: Nie napiszę w czym specjalizuje się mój zakład bo jest tylko kilka takich w kraju.

Jest to maszyna która ma kilka pił, 4 podnosniki rolkowe i inne gówna, a to wszystko jest w formie taśmy.
  • Odpowiedz
@kenik22: Moja praca poleca na wpisaniu w kompie paru rzeczy, przyciśnięciu paru guzików i przekręteł. Maszyna jest w 100 % automatyczna (w okół jest siatka i czujniki ruchu żeby nikt nie podszedł do niej) i jak ją uruchomię to nic nie robię przez godzinę tylko obserwuje maszynę.
  • Odpowiedz
@Radkovv: Pracuje w tej robocie dopiero miesiąć z groszem. 6.5 na ręke bo zapisałem się na produkcję. 2 pierwsze dni pracowałem fizycznie i wykazałem się też inteligencją przez co rzucili mnie na CNC gdzie nauczyli mnie i porobilem trochę, później rzucili mnie na większe cnc i cięższe i teraz na tą maszynę. Umowe mam o prace na 2 miechy także pod koniec miesiąca mi przedłużą. 2 z przodu będzie ale
  • Odpowiedz
@Etiopski-Szeryf: to spoko, jak jeszcze ci sie podoba, to tym bardziej. Ja nawet mógłbym robić za 1500, żeby tylko robota mi się podobała. Ale z drugiej strony mogłoby się włączyć cebulowe narzekanie, że "za 1500 przecież nie będę #!$%@?ł jak osioł" i koło by się zatoczyło.
  • Odpowiedz
@Radkovv: Ludzie na frezarkach mają prawie 2 tysiąca i narzekaja jak to źle mimo, że robota jest dobra i stala. Zakładowy socjal jest na najwyższym poziomie. Do pracy wpadam tylko z dlugopisem bo resztę tam dostaje (od ciuchów po obiady (za 1zl))

@Rohnin: Mam średnia z matura ;-) Nie wykonuje typowej automatyki chociaż cześć takiej roboty wykonuje.
  • Odpowiedz