Wpis z mikrobloga

@Mrjohnsmith:

U mnie padł częściowo dotyk w 4A. Przerabiam podobną bolączkę, też się kontaktowałem z CTDI. Nie jestem w stanie założyć RMA w Google Store, bo mnie przekierowuje do strony startowej (po podaniu IMEI oraz co jest uszkodzone). Póki co odbijam się od customercare.googlepixel@ctdi.com

Byłeś w stanie założyć zlecenie serwisowe na stronie google, ale po prostu polski serwis nie chce tego przyjąć finalnie?

Pewnie będę się kontaktował ze sklepem (Fnac) i
  • Odpowiedz
  • 0
@crunozaur na chatcie google support zlecasz serwis. Pamiętaj, ze musisz podać adres do odsylki np. Niemiecki jak wysylasz na Niemcy (ja mailbox używam). Bolzga to gównoland dla google , nie ma oficjalnej dystrybucji = nie ma serwisu. Co ma Ci zbrzydnąć?
  • Odpowiedz
@Mrjohnsmith: to, ze nie respektuja gwarancji. jestesmy krajem UE, a nie Uganda. rozumiem, ze nie ma centrum serwisowego w Polsce, ale Google po prostu nie chce wywiazac sie z gwarancji. spodziewalem sie niewygody z ewentualna gwarancja, ale wlasnie skonczylem chat sesje i:

- nie sa w stanie wyslac kuriera do Polski, zeby odebrac telefon
- nie sa w stanie wyslac naprawionego telefonu do Polski
- nie sa w stanie wyslac naprawionego
  • Odpowiedz
@Mrjohnsmith: Możesz powiedzieć jak się skończyła sprawa reklamacji tego pixela 4a? Chciałem dzisiaj zamawiać w niemieckim media markt i to jest ostatnia sprawa którą chciałem rozpoznać przed zakupem.
  • Odpowiedz
ale wy nie macie w sobie sprytności :) przedstawiam wam prosty sposób:
- najważniejszy krok wygenerowac RMA bo na podstawie tego CTDI robi serwis
- później na własną rękę wysyłacie z Polski do CTDI z załączonym RMA
- prosicie CTDI o odesłanie na adres Polski

AMEN
Ps. prawda że proste ? u mnie zawsze działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem tuż po wymianie gwarancyjnej Pixela 4a kupionego rok temu w Media Markt DE.
Powyższy opis jest nieaktualny, obecnie sytuacja wygląda następująco:
- nie działa formularz zgłoszenia reklamacji na stronie google, trzeba się dobić na chat z supportem,
- trzeba podać adres na terenie Niemiec, bardzo chcą też telefon z niemieckim prefixem, ale da się ich przekonać do polskiego,
- Google wystawia RMA + etykietę UPS do zwrotu, wysyła się sam telefon
  • Odpowiedz