Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Rolnikt i widzę że konkretna osoba, więc mam tak niedużo terenu, jest sad użytek zielony i taki ogródek. To chciałbym kosić i jakoś pielęgnować tą trawę a czasem cos na ogrodzie zrobić zawieźć cos czy jakoś uprawić ziemię pod sianie jakis warzyw. Bo orkę i uprawę ziemi robi mi osoba zewnętrzna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brykers: rozczaruje Cię bo #!$%@? się znam ale to podstawowe informacje które powinien zawierać każdy opis kupującego ( ͡° ͜ʖ ͡°) to pytanie czy jak nie dużo terenu to opłaca Ci się kupować czy lepiej nająć tą osobę zewnętrzna za te pieniądze co miałbyś przeznaczyć na zakup? Dalej nie odpisałeś na żadne moje pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brykers: zależnie od tego w jakim stanie jest utrzymany teren - jeżeli jest to nierówny teren, często jakieś gałęzie - weź sobie jakiś mini traktorek pokroju yanmar albo coś podobnego. Podepniesz do niego wszystko co chcesz, kosiarka sadownicza, pług do śniegu, przyczepa, brony, pług do orki i mnóstwo innych rzeczy.
Jeśli teren jest równiejszy, można powiedzieć - delikatniejsze sprzęty dadzą radę i oprócz koszenia wystarczy ci tylko ciągnięcie przyczepki to jakikolwiek