Wpis z mikrobloga

Aktualizuję listę niespełnionych obietnic i planów Adasia:

rower (zniknął po zimie)

wędkowanie (również zniknęło po sezonie zimowym)

dzienniczek kalorii (zniknął jak zawsze kiedy zaczęło się grzeszenie)

ograniczenie węglowodanów

spotkania z widzami w sklepie Odyńce (wyjazd do UK ważniejszy)

wspólne poszukiwania pod patronatem sklepu Odyńce (wyjazd do UK ważniejszy)

sprawdzenie wartości dwóch złotych pierścionków znalezionych w UK

podróż wzdłuż Wielkiej Brytanii, podawanie miejscówek widzom celem spotkania się z nimi

poszukiwania na polskich plażach w sezonie 2021


Jeśli pamiętacie jeszcze jakieś przykłady słomianego zapału Odyna proszę o przypominanie mi o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#odyn
  • 8
@stworke: Tak się zastanawiam odbiegając całkiem od tematu. Czy jak jakiś jutjuber coś powie to obliguje go do tego, że ma tak zrobić? On jakąś umowę podpisuje z widzami, że tak ma być i koniec? Jakieś konsekwencje go czekają za to? Kompletnie tego nie rozumiem ale widzę takie podejście u wielu widzów jakiś odynów czy mocnychvlogów. Ja np. mam to totalnie w dupie co ktoś sobie tam powiedział. Ja sobie też
@Vadzior: no ba, że obietnice czy plany do niczego nie obligują. Wiadomo, że np takie obiecanie aktywności z widzami i olanie tego to już jest sprawą o którą widzowie mogą mieć pretensje. Inne rzeczy nie, ale zawsze ciekawie obserwuje się czyjś słomiany zapał. Taka lista daje po prostu perspektywę na inne plany danego twórcy.
Bo czy widzowie mają na poważnie brać następne plany twórcy jeśli nie wywiązał się z poprzednich?
No,
@stworke: Nie plan, ale coś niewykorzystanego - Jarek zamontował mu daszek do dziadka, ile razy Odyn z tego korzystał? Może ze dwa razy. Można rozstawić, pogotować na dworzu zamiast smrodzić w aucie. Leniowi nawet tego się nie chce