Wpis z mikrobloga

Ukończyłem Uncharted: Zaginione Dziedzictwo
Bardzo dobry dodatek ogólnie ale przejdźmy do szczegółów. Grafika jednak moim zdaniem minimalnie słabsza niż w U4, parę razy zdarzyły się jakieś lipnie ociosane bryły kamieni, tak samo dalekie widoki obszarów do których można się udać też w gorszej jakości imho. No i króciutka ta gra, mnie to zajęło 10h. Natomiast sama eksploracja, walka, zagadki i fabuła trzyma poziom z czwórki. Babeczki jak to babeczki idealnie odgrywały kobiece role obrażając się czy waląc fochy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie też pograć w widoku z trzeciej osoby laseczką i dla odmiany pogapić się na damski tyłek.
Powolna z początku akcja stopniowo przyśpiesza żeby jak to zwykle w tej serii na koniec zapierdzielać jak Patryk Dobek w biegu na 800m.

Moja ocena: 8/10



#ps5
Z.....r - Ukończyłem Uncharted: Zaginione Dziedzictwo
Bardzo dobry dodatek ogólnie a...

źródło: comment_1628150450V7pTqOeAzxvtYnVz0yyh7n.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielony_Ogr: już ciężko mi się odnieść do grafiki ale widoczki były absolutnie złote. Nie mam w zwyczaju siedzieć w photo mode a parę razy jadąc przez dżunglę się zatrzymywałem zrobić jakieś ujęcia. Zgadzam się też co do widoków Pań bohaterek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rupert_Kotwica: Gdyby nie te słabe tekstury kamieni na które trafiłem to bym o grafice złego słowa nie napisał, ale że to studio to światowy top to mnie to w oczy zakuło, bo to była fabularna miejscówka z tego co pamiętam, a grafika kilku skał/kamieni jak z U1 i wyraźnie odstawało od reszty
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: masz może link do recki Rise of the Tomb Raider? intryguje mnie ta ocena, szczególnie w zestawieniu z 7 dla jednyki, gdzie Rise bije ją na głowę pod każdym względem
  • Odpowiedz
@Patus_Michal_Pol: Ja bym ten zarzut zrozumiał gdyby ocena była np 7, a nie 8. Grafika prawie nie miałą wpływu na ocenę którą wystawiłem. Dla mnie 8 to bardzo mocna ocena. Sleeping Dogs dostał 8 z plusem za fajne DLC i był bardzo bliski 9, ale niestety nie dostał, bo zadania poboczne dla policji i mało aktywności w mieście ją obniżyły.

Grafika w moich ocenach gier rzadko odgrywa jakąś decydującą rolę.
  • Odpowiedz