Wpis z mikrobloga

Mircy jaki telefon z dobrym aparatem (głównie duży zoom optyczny) - koniecznie z usługami googla więc #!$%@?łeje odpadają. Dobrze, jakby był też w miarę mały (patrzyłem na S20 ultra, ale kurna jak sobie to narysowałem na kartce to chyba podziękuję). Do tego na tyle wydajny, żeby pociągnął jednocześnie:
-Router wifi
-Firefoxa
-Yanosika
-NewPipe w tle
-Messengera
Otwieram plenum i zapraszam do odpowiedzi oraz opinii.

Jeszcze byłbym zapomniał - nie chce mi się bawić w bootloadery, romy itede- tym się bawiłem w gimbazie na htc hd2 i już wyrosłem
#telefony #cokupic #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #komputery
  • 6
w miarę mały tj. możliwie najmniejszy przy zachowaniu warunku o dobrym aparacie z dużym zoomem optycznym
i.e
"Sortuj po: aparat malejąco"
----"Sortuj po: rozmiar rosnąco"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet:

zoomem optycznym

telefon


Chodzi Ci o jakość zdjęć z obiektywu tele, czy o co? No i jeszcze kwota by się zdała. Do 2k to pewnie trzeba szukać Huawei P30 Pro, z nowych i nie patrząc na cenę ale na rozmiary to pewnie Zenfone 8 (Pro), Pixel 5 albo S21.
@ciezki_przypadek: Chodzi o to, żeby właśnie miał ten telezoom, peryskop czy jak to się nazywa, w każdym wypadku tak, żebym mógł sobie przybliżyć bez natychmiastowej utraty jakości i zamiany w mozaikę jak w cyfrowym + do tego dobre zdjęcia wieczorem. Kwota w sumie dowolna, nie większa jak 4k.
#!$%@?łeje nie chcę, bo nie będę się bawił w modowanie jak kitajce bana dostaną na coś.
Zastanawiałem się nad S21, ale on w
@dulux23: Właśnie czym więcej recek czytam, tym gorzej (nawet na stronie samsunga xD)- brak diody powiadomień? W pudle sam telefon? To jak tak patrzę, to mimo że to niby flagowiec, to tak naprawdę poza tym aparatem jest gówno, bo diodę powiadomień to ja mam w obecnym heblu Xperia X ¯\_(ツ)_/¯, a do tego jest wielki.