Wpis z mikrobloga

@janemba: w takim razie tu masz mojego refa:
https://celsiusnetwork.app.link/116441b8dd
$50 (w BTC) za transfer $400

+ potem w aplikacji w promo code wpisz sobie ten HODL50, to dostaniesz kolejne $50 za wpłatę $400 (trzeba przytrzymać 30 dni)

Nie jestem jedynie pewny tego, czy te promocje się łączą i za jednorazową wpłatę $400 będzie łączny bonus $100, czy trzeba wpłacić $400 za HODL50, a potem kolejne $400 za refa, ale jakby się
via Android
  • 0
@lukasztoja tzn chodzi mi o to, czy można przez reflinka się zarejestrować (50$/400 DEPOSITE) + wykorzystać kod HODL50 (50$/400 DEPOSITE), czyli łącznie po reflinki i kodzie zrobić deposit $800 na raz i dostać z tego 100$ bonusu ?
@ktokiedy82: Tak, też trzeba przytrzymać przez 30 dni.

Please note that the referral reward will be locked for 30 days and, only after that time has passed, it will be unlocked. If the funds are withdrawn from the account during the 30 days lock period, the reward will be canceled and there is no way to receive it again.
@ktokiedy82: tak, dokładnie. polecam wpisać też ten kod HODL50 przed wpłatą, żeby dostać kolejne +50$. Mówię - tu nie jestem pewny, czy czy te promocje się łączą i za jednorazową wpłatę $400 będzie łączny bonus $100, czy trzeba wpłacić $400 za HODL50, a potem kolejne $400 za refa, ale jakby się nie naliczyło to ten bonus za refa można zrealizować w późniejszym czasie.
Już musiałem pałować się z ich supportem, żeby