Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś kto bawi się w #sorare ? Sądząc po ciszy na tagu to chyba nie, myślałem, że Mirki lubią zabawę z kryptowalutami. W skrócie to taka football fantasy tylko nie z konkretnej ligi tylko wielu lig, tworzymy zespół z 5 kart prawdziwych graczy. Zdobywamy punkty na podstawie prawdziwych statystyk danych piłkarzy. Im więcej punktów naszej piątki tym lepsze karty można wygrać oraz ETH. Na start dostajemy karty common, których nie możemy sprzedać, możemy dokupić karty rare, super rare oraz unique. Im rzadsza tym lepiej punktuje. Można też po prostu handlować kartami, kupić taniej, sprzedać drożej.

Ja zacząłem w piątek, na razie gram kartami common, żeby zobaczyć jak to działa, niedługo startują ligi więc będzie można lepiej punktować. Link jakby ktoś chciał spróbować, na starcie trzeba zaznaczyć 3 ulubione kluby, polecam wybrać te najlepsze, wtedy dostaje się kilka kart właśnie z tych drużyn. Ja z tych lepszych dostałem Edena Hazarda i Firmino

Taguję #pilkanozna niedługo start czołowych lig więc może ktoś chciałby spróbować się trochę pobawić
  • 2
  • Odpowiedz