Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Tak jak @MG78 ostatnio wspominał, przekazał mi do prowadzenia tag #roadtripbus, ale nadal będzie się tutaj udzielał, więc jakbyście mieli do niego jakieś pytania, to piszcie śmiało.

Dzisiaj pierwsze znalezisko podróżnicze od dłuższego czasu, zachęcam do obejrzenia i proszę o wykopywanie Smocza Góra, szmaragdowe jezioro i ser z kreskówek, czyli samochodowa podróż po Szwajcarii

Szwajcaria to przepiękny i bardzo zróżnicowany kraj, z wieloma wspaniałymi atrakcjami przyrodniczymi (choć nie tylko). To ośnieżone alpejskie szczyty, zielone wzgórza i łąki, krystalicznie czyste jeziora o szmaragdowym kolorze i majestatyczne wodospady. Jest naprawdę zachwycająca, więc nic dziwnego, że przywieźliśmy stamtąd setki zdjęć i...12 godzin materiału wideo xD Wstępna selekcja surówki zajęła mi bite 2 dni. Zrobienie tego vloga, to była najtrudniejsza rzecz jaką dotychczas robiłam w ramach mojej działalności internetowej. Wiem, że jego poziom pozostawia wiele do życzenia, czuję, że jeszcze brakuje mi doświadczenia, ale myślę, że z kolejnym (z Moraw) pójdzie mi już lepiej.

We vlogu przedstawiamy odcinek trasy Grand Tour Szwajcarii od Szafuzy do Interlaken i atrakcje, jakie można na tym odcinku znaleźć (Przełom Renu, Muzeum Transportu w Lucernie, Pilatus, serowarnię pokazową, dolinę Emmental, jezioro Thun, Grandhotel Giessbach z potężnym wodospadem i jeziorem Brienz i Muzeum Victorinoxa).

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
kania-19

_____________________

Dziś jeszcze woła Wojtek, ale wkrótce ja to będę robiła. Wołamy osoby z listy podróżniczej. Jeśli chcesz zostać dopisany do listy lub zostać z niej wypisany, to zaplusuj odpowiedni komentarz.

#roadtripbus - tag o podróżach do obserwowania albo czarnolistowania
kania-19 - Dzień dobry! Tak jak @MG78 ostatnio wspominał, przekazał mi do prowadzenia...

źródło: comment_1628006099qz0vN9EkmkWehLyLjn9TNq.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@barbados69: Jak klikasz to Cię wypisuje.

Pewnie byłeś na kilku listach zapisanych. Na każdą osobno się zapisałeś i z każdej osobno się wypisuje.
  • Odpowiedz
@kania-19 bardzo fajnie się oglądało, widziałam już wcześniej, bo dostałam powiadomienie na FB. Masz bardzo ciepły głos, super się słucha :)
Trzymam kciuki za dalsze ciekawe wyprawy ʕʔ
  • Odpowiedz