Wpis z mikrobloga

mam ponad rok tego draga.. mam w zapasie jeszcze istick mixa i crowna 4, ale to ssie liquid mocno i drag jest oszczędniejszy. Nie da sie naprawic tego draga? Przez usb tez sie nie da podlaczyc bo komp nie wychwytuje nawet w programie voopoo
@Smoak: no to znaczy że chyba padł bo co tu można naprawiać? Chipa nie będziesz lutował przecież to już lepiej używke kupić albo x ale plusa ewentualnie spróbuj kabel usb c przekręć o 180 stopni bo w oryginalnym kablu usb c od draga to wlasnie tak działało
@Smoak: Jako sprzęt to najlepiej z chin z sourcemore ja zamawiałem i wszystko git a co do liquidow albo kupujesz longfille i wlewasz szota nikotynowego ktory kosztuje max 10 zł i baze czyli glikol i gliceryna z allegro i jest normalnie
@Smoak: Miałem to samo. Wystarczy sprawdzić piny od baterii, usunąć nagar, jeżeli jest. Potem chusteczkami osuszyć piny i wokół pod parownikiem. Wyjąć baterie, otworzyć klapkę i odwrotnie położyć na kaloryferze lub grzejniku elektr. Temp. umiarkowana nie przegrzać. Co jakiś czas chłodzić zimnym powietrzem. Zajęło mi to około 3 godz. Chodzi o to by usunąć, odparować i osuszyć urządzenie w środku, bez rozbierania. Ostatnia rada to nie zostawiać parownika w modzie,kiedy z