Wpis z mikrobloga

Ehhhh, przerażająca jest kruchość życia. Smuci mnie to, że tyle osób jedyne co potrafi z tego wyciągnąć to he he czarny humor, edgy ha ha!

Współczuję rodzinie i znajomym zmarłej dziewczyny, że muszą tyle głupot czytać w internecie na jej temat.

#katowice
  • 15
  • Odpowiedz
@rivers666: mi się dosłownie rzygac chce jak widzę ze ludzie tu wstawiają jeszcze jej ciało w kawałkach i walą konia do tego pisząc w komentarzach żeby im wysłać na pv linki do tych zdjęć a jeszcze gorsi są ci ludzie, którzy te zdjęcia ciała zza parawanu zrobili i wstawili do neta
Oby smażyli się w smole
  • Odpowiedz
@xydeN-: Zdjęcia zwłok nie zrobił ratownik? Już był parawan, policja i jeszcze inni ratownicy, wątpliwe że mogli dopuścić tak blisko przechodnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To mnie niepokoi, że jak ktoś z rodziny umrze w wypadku to przyjedzie jakiś ratownik sadysta i cyknie fotę na sadistic.
  • Odpowiedz
Ehhhh, przerażająca jest kruchość życia. Smuci mnie to, że tyle osób jedyne co potrafi z tego wyciągnąć to he he czarny humor, edgy ha ha!


@rivers666: Czarny humor w takich przypadkach pomaga nabrać dystansu do rzeczywistości. Można brać to wszystko na chłodno, na serio i z pełną powagą rozkminiać kruchość ludzkiego życia, ale wtedy bardzo łatwo popaść w srogi dół, deprechę i inne tego typu stany. Samemu spotkało mnie w
  • Odpowiedz
Czarny humor w takich przypadkach pomaga nabrać dystansu do rzeczywistości


@czlowiekzcegla: tylko że to nie jest czarny humor tylko jakieś zajebiscie prymitywne żarty które w 90% nie mają żadnego sensu a ograniczają się do srania na zmarłą osobę i to tyle. To jest cały nośnik czarnego humoru. Czyli humoru tam zero.

Hehe wrzućmy rzułtą mordę na ciało ofiary. Koniec żartu. Śmiej się mati bo to jest czarny humor bo to
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Nie mówię, że każdy wpis na ten temat jest zabawny. Ale było parę żartów, które sprawiły, że się uśmiechnąłem. Większość jest ostro przegięta i tak jak mówisz nie ma nic wspólnego z humorem. Nie kłócę się z tym. Bronię tylko koncepcji czarnego humoru jako takiego.
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: tzn. rozumiem że to się wytwarza samoistnie za sprawą wydarzeń życiowych jak się nabiera dystansu do życia? No własne chciałem go nabrać, ale to chyba nic tak fajnego jak się wydaje w społeczeństwie (laski na to lecą chyba że te zaburzone też), bo wymaga intensywnego warunkowania przez dotkliwe doznania
  • Odpowiedz
tzn. rozumiem że to się wytwarza samoistnie za sprawą wydarzeń życiowych jak się nabiera dystansu do życia


@interpenetrate: I tak i nie. Myślę, że to w dużej mierze też zależy od człowieka, od jego charakteru. Są ludzie, którzy mogą dostawać #!$%@? od życia non stop i nie są fanami czarnego humoru, a są i tacy którzy oberwali tylko parę razy ale czarny humor pomaga im redukować poziom stresu. To trochę
  • Odpowiedz
@xydeN-: "chlip chlip jestem taki współczujący, mam tyle empatii, jak można coś złego o kimś mówić", a w kolejnym zdaniu " Niech spłoną żywcem ". Niezła hipokryzja tam, nad barankiem w ściane się zastanów lepiej ;)
  • Odpowiedz
@rivers666: no tak, dlaczego taka osoba wykazuje się taką empatią i współczuciem do jednej osoby biorącej udział w bijatyce na ulicy i ginącej w jej trakcie, a życzy piekła drugiej która chce zobaczyć zdjęcie z ciekawości? Absurd i hipokryzja.
  • Odpowiedz