Wpis z mikrobloga

A ten swoje. Jak mozna az tak sie oszukiwać. Widać można i zabawnie jest :)
www.i.Bialystok.pl
10 godzin temu
A wy kochacie psy/koty a zjadacie świnie? Trzymanie psów w blokach to znęcanie się? Dlatego od 20 lat jestem wegetarianinem, ekologiem, nie jem mięsa................
#kononowicz
  • 20
  • Odpowiedz
@MrCALVIN: Mysle, ze jakby tu byl to by go poznano po pisaniu o zakompleksionych nieudacznikach, hejterach i tak dalej, bo on nie umiałby inaczej i nie umiałby przeskoczyc, ukryc swojego specyficznego spie***enia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mysle, ze jakby tu byl to by go poznano po pisaniu o zakompleksionych nieudacznikach, hejterach i tak dalej,


@SVETER:

To by go POznano PO pisaniu
  • Odpowiedz
@SVETER: on tym żyje... Przykre, że 40 paro letni chłop zamiast normalnie znaleźć sobie zajęcie, hobby, to łazi jak ostatnia sierota i opowiada swoje urojenia publicznie...

A może to nie tak? A może to największy troll od zniknięcia klejnotu nilu? Zobacz co się dzieje w społeczności, jaki powstał hejt na ekologów i wegan... Może o to chodzi Rafałowi? Byśmy spostrzegli całe spektrum problemu społecznego jakim jest przesadna walka z cywilizacją
  • Odpowiedz
@dyzmund: Ciekawe spojrzenie. Taki bohater raczej w kwestii polityki powinien miec zajoba na wszystie partie a nie obsesyjnie PO o wszelkie zlo obarczac. Przeszła mi przez glowe szalona mysl, zeby mojej siostrze od kilku lat wegetariance i ekolożce, ktora tylko od siebie wymaga umiarkowanej ekologii pokazac rafalka, ale nie bede jej tego robil hehe
  • Odpowiedz
@SVETER: Lepiej nie... Niech te szuryzny- zamierzone czy urojone- pozostaną tam gdzie są. Na dnie społecznym. Płaska czy wklęsła ziemia też z początku była ruchem i teorią czysto żartobliwą... A zobacz co się dzieje...

A co do siostry- współczuję. Nie weganizmu czy zaangarzowania w ruchy ekologiczne, a jak wnioskuję z wpisu- obłudy.. Ale- bywa i tak.
  • Odpowiedz
A co do siostry- współczuję. Nie weganizmu czy zaangarzowania w ruchy ekologiczne, a jak wnioskuję z wpisu- obłudy.. Ale- bywa i tak


@dyzmund: E tam obłudy od razu. Sama dla siebie segreguje smieci, zamienila samochod na rower i takie drobne rzeczy i nikogo nie namawia, nie bawi sie w żadne społecznosci i tak samo z jedzeniem miesa. Dla siebie przestala je jesc a zdarza jej sie gotowac mieso jak ją
  • Odpowiedz
@SVETER: To przepraszam- źle zrozumiałem.

I w sumie masz rację- nie uchronisz nikogo za wszelką cenę.... Ale i tak bym w takim razie odradzał pokazywanie kosmicznego wariata komukolwiek... Bo to jest taki wazon, że aż słów w słowniku brak... A siostra jeszcze na zawał zejdzie... Moi znajomi weganie dostali by udaru gdyby przeczytali i wysłuchali tych brednii...
  • Odpowiedz
@dyzmund: Racja. Siostra ma pojecie, ze sa oszolomy w tym temacie jak i w kazdym w sumie, ale po co konkretnych pokazywac i to jeszcze rodaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Verdundrin: Jak mu pasuje. Na weganina tez sie nie nadaje wiadomo miesko lubi, lubi miesko a jeszcze pieprzy pij mleko bedziesz kaleka a sam mowi, ze czekoladke to #!$%@?. Na pewno slyszał o tym
  • Odpowiedz